2733
2734
عنوان

شوهرم نمیبره وسیله مادرشو پس بده عوضی

| مشاهده متن کامل بحث + 2103 بازدید | 115 پست
استارتر ببین هیچی از کسی نگیر  و برای خودتون داشته باشید  من تنها چیزی که تو جهیزیه ن ...

آخه من از چی بگم انگشتر نشون نخریدن چمدان نزاشتن بردارم حوله گفتن گرونه لازم نمیشه حوله کوچیک خودتون بعد عروسی بخرید 

.
همه مراسمارو گردن شوهرت بنداز چرا هی میخوای ادای خانوم بزرگارو دراری ۲۰ سالته همش

اون می‌گفت لازم نیست یه شال ارزون بگیر براش مامانش هم که اومد بازار گفت شال نمی‌خوام لباس میخوام

.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من از چی بگم انگشتر نشون نخریدن چمدان نزاشتن بردارم حوله گفتن گرونه لازم نمیشه حوله کوچیک خودتون ...

این حرفا رو رها کن هی یاداوریش اذیتت میکنه 

الان ببین چکار کنی 

مثلا برای لباست اگه پول ساک نداری 

از پلاسکوها ساک لباس بگیر ارزون تر از ساک مسافرتیه 

یا خودت با پارچه که داری یه ساک ساده بدوز 

به این صورت که دور تا دور دولای پارچه رو بدوزی دوتا دسته از همون جنس پارچه بهش بدوز 

2742
۶۰۰ میدادی واسه خودت ساک نو میخریدی خب 

آفرین.توخونت اینقدرکم و کسرداری چرا برای مادرشوهرت خرج میکنی...اینقدرساده نباش .اونادورهم جمع میشن به سادگی شما میخندن....به قول این دوستمون برا خودت ی ساک میخریدی 

2740
پس چرا تا حالا نگه داشتی ؟

منظورم ظاهرش خب دارم میگم لباس میزاشتم توش حرصم از اینه خجالت نمی‌کشه چیزی میده میگه پس بده یا اینکه از خودم حرصم گرفته من خودم هی برای اون کادو میخرم شیرینی میخرم میبرم خونش خجالت نمی‌کشه یه ساک کهنه رو دوباره میخواد 

.
اون می‌گفت لازم نیست یه شال ارزون بگیر براش مامانش هم که اومد بازار گفت شال نمی‌خوام لباس میخوام

خب تو وقنی واسه مادرشوهرت خرید میکنی مادرشوهرت از پسرش میبینه اینا رو میگ پول پسرمه پس با پرویی قبول میکنه شالم بگیری میگ پسرم خرج نکرده پس بنداز گردن شوهرت این چیزارو