2733
2739

یه بابای داغون و روانی دارم واقعا روانیه ها دستفروشه تو لب خیابون با همه دعوا میکنه اونجا بلند بلند حرف میزنه عین یه بچه 5 ساله اس اصلا بلد نیست درستی بخوره بلد نیست درستی حرف بزنه با داد برای خرید میوه و پنیر هم انتظار تخفیف داره به طرف میگه تخفیف بده ابرمون برده تو در و همسایه و سر کوچه کارتون دستش میگیره عین این کارتون خوابا میاره جمع میکنه میفروشه بچه ننه صبح تا شب باید پیش ننه اش اینقدر اشغاله گذاشت داداشش حقش رو بخوره احمق الان داداشش  پسرش ماشین 800 ملیونی زیر پاشه من در حسرت یه مانتو یه تومنی موندم رو دلم عقده شده مامانم قهر میکنه میره از ابجیش اجازه میگیره برم دنبالش یا نه ؟ تموم زندگیمون دست خواهر و برادراشه تو کوچیک ترین چیزی دخالت میکنن خسته شدم اون وقت دختر خالم خودش هیچی نبود پدرش مهندس خواستگار دکتر براش اومد من چی ؟ هر چیم خودم بشم میگن این باباش دیوونست کی میره خواستگاری کسی که باباش روانیه خوب همه میگن اینا حتما خسیسن هر چیم میگیم درست نمیشه خسته شدم کاش لا اقل تا وقتی من شوهر کنم بمیره البته خیلی سگ جون تر از این حرفاست خیلی ازش کینه دارم زنگی منو و مامانم رو نابود کرد 

عزیزدل درسته شرایط خانوادگی مالی ظاهری تاثیر داره تو ازدواج 

ولی اینطور نیس که یکی بخوادت به خاطر بابات ولت کنه

اصلا منفی فکر‌نکن

بعدشم اعتماد بنفستو ببر بالا

کسی حق نداره بخاطر شرایط خانوادگیت به تو سرکوفت بزنه

ببین اگاهی سواد اداب معاشرت همه چیتو ببر بالا کسی چیزی گف با گوه اتیشش بزن

خیلیا با شرایط تو ازدواج خوبی داشتن اصلا انرژی منفی نده به خودت

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

به هیچکس نمیگم این بابامه از بس از کاراش خجالت میکشم به خدا نمیدونین چه فاجعه ای هستش خیلی کینه دارم ازش به قران لباساشم باید بقیه بدن دستش مرتیکه کثافت نصف پول ماشینو مامانم داد این اشغال شروع کرد که ارههه چون من پول دادم باید به اسم من باشه تا زندم اموالم اینقدر عصبانیم که بکشمش هم دلم خنک نمیشه جلو چشمم اتیش بگیره هم یه لیوان اب دستش نمیدم کثافت امیدوارم با زجر بمیره 

تاپیک های دختر گرانبها رو بخون اونم شرایط خونوادگی خوبی نداشت ولی خودش با تلاش تونست یه زندگی خوب بسازه واسه خودش

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
شما سعی کن خودتو بالا بکشی و مستقل شی. کم کم خودت شرایطو میتونی عوض کنی و موقعیت های خوبی هم حتما خو ...

چع فایده این همه میگن  خانواده  مهمه بعد طرف به خانواده من نگاه نمیکنه ؟ خودش قبول کنه خواهرش چی نننه اش چی ؟ سرکوفت نمیزنن بم ؟ هر چیم خودت خوب باشی خانوادت که عوض نمیشن اینا همش حرفه 

عزیزم درست نیست آرزوی مرگ پدرت رو میکنی؟ به هر حال داره برای شما کار میکنه

منم خودم کار میکردم بیشتر لباس میخریدم. پدرم کم پیش میومد پول مانتو در این حد بهم بده

شما فعلا درستو بخون سر کار برو. ازدواج خوب هم برات پیش میاد

2706