2733
2734
عنوان

مردم چهارمحال و بختیاری؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6220 بازدید | 302 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جالب نیستن

شما هم جالب نیستید یه آدم فوق العاده بی چاک و دهن و تهمت زن و کینه ای .. لطفا درست صحبت کنید.و بگید خودتون مال کجا هستید تا منی که با نود درصد ایران برخورد داشتم صادقانه راجبتون نظر بدم

چه طایفه هایی؟ مگه چهار محالیا چه طایفه ای هستن؟

منظورم بیشتر موقعیت جغرافیاییشونه.

مردای طایفه های دیگه اروم تر و زن دوست تر هستن تا اون منطقه که شما میگید. که اونم بیشترین دلیلش اینه که یه شهر کوچیک شبیه روستاست.

و همه روستاها یطورایی طرز فکر خاص خودشونو دارن.

اگه تو همش توی شهر زندگی کردی بهتره با کسی که از الحاظ فرهنگی شبیه به همین ازدواج کنید . مثلا بختیاری های اهواز خیلی خوبن هم همه تحصیل کردن هم از لحاظ فرهنگی سطحشون بالاس

2740
داغ نیستم تو یه شهر کوچیک برخورد داشتم اون خصلتا رو دیدم ازشون .

شاید اوناعرب کمری بودن که مثل بختیاریا رفتار میکنن وگرنه همه میدونن اصیل ترین ومهربانترین قوم قوم بختیاریه بعد لروکرد ترک  وبلوچ همه هم خوبیم 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   

من لردگونی ام 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2706