2733
2739
فقط خودت و خودت اگر سنت کمه واقعا بشین درستو بخون برو دانشگاه فرهنگیان .درسته دانشگاهه ولی فرقش با ت ...

از طرفی میری خوابگاهش درس میخونی .محیط امن و خوبیه و یه مدت از خونه دور میشی و پدرت اعصابتو خورد نمیکنه و در عین حال حقوقن میدن .یه یک سال سخت درس بخون تا خودتو بکشی بالا 

فقط خودت و خودت اگر سنت کمه واقعا بشین درستو بخون برو دانشگاه فرهنگیان .درسته دانشگاهه ولی فرقش با ت ...

عزیزم مشکل اونطوری سر پول نداریم من مادرم کار میکنه ولی خوب نمیتونه دیه همه چی فراهم کنه برامون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مشکل اونطوری سر پول نداریم من مادرم کار میکنه ولی خوب نمیتونه دیه همه چی فراهم کنه برامون  ...

تو خانوادتو کلا ول کن بشین خودتو بکش بالا !!دایی من با یه دختر معلم ازدواج کرده که نه قیافه داره نه اخلاق پدرش هم معتاده مادرش هم فوت کرده 

ولی همه احترامشو نگه میدارن ب خاطر شغلش

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
2742

فکر نکن فقط تو توی این شرایطی خیلی از بچه ها از پدر یا مادر یا دوتاشون خیری ندیدند و خجالت میکشن پس نگران ازدواجشون هستند مثلا یه پسر هم با خودش میگه اگر بعدا بخوام ازدواج کنم زنم این رفتار پدر م رو میبینه خجالت زده میشم پس سعی میکنه با کسی ازدواج کنه که خودش براش مهم باشه 

خب درس بخون موفق بشو شاغل بشو انوقت یه پسر مثل موقعیت خودت که از خانواده اش راضی نیست و خودش تلاش کر ...

اون وقت اون پسر هم حتما 35  40 سالشه تو این دوره یا بابای پولدار داشته باشی یا خیلی طول کشیده باشه به جایی برسی کاش منم یه خانواده نرمال داشتم به خدا دارم دیوونه میشم 

تو خانوادتو کلا ول کن بشین خودتو بکش بالا !!دایی من با یه دختر معلم ازدواج کرده که نه قیافه داره نه ...

مادربزرگم هرجا میره میگه عروسم معلمه کلی بهش میباله بعد تو درگیر پدرتی؟؟الان هیشکی خانوادش تمام و کمال عالی نیس همه یه مشکلی دارن نمونش پدر من که بااینکه کارمند بانکه قمار بازه!!و میخواستن بندازنش زندان ولی یه بار خانپاده ی همسر بهم سرکوفت نزدن بیشتر بهم محبت میکنن چرا؟؟چون درس خوندم چون برای خودم دارم موقعیت خوب درست میکنم چون خودم مهمم و تمامممم

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
فکر نکن فقط تو توی این شرایطی خیلی از بچه ها از پدر یا مادر یا دوتاشون خیری ندیدند و خجالت میکشن پس ...

ببین هر چیم باشه خانواده مهمه این همه مشاور هی ازدواج چی میگن به خانواده دقت کنین به خنواده دقت کنین 

2740
چع فایده این همه میگن  خانواده  مهمه بعد طرف به خانواده من نگاه نمیکنه ؟ خودش قبول کنه خوا ...

ببین اینجوری که میگی نیست. تو الان تو یه محیط تقریبا سمی هستی که فکر میکنی طرز فکر تورو بقیه هم دارن. الان خیلی از دوست های من با شرایط بدتر از شما ازدواج های موفق کردن. حتی از نزدیکای من داره با کسی وصلت میکنه که خانواده همسرش خیلی بدن. استرست کاملا بجاست ولی تو نمیدونی خدا چی برات دیده. بعدم هنوز سنی نداری یکم بزرگتر شی کار کن خرج خودتو در بیار. الان فروشگاه هایی مثل کوروش و اینا فروشنده خانم میخوان برو کار کن.کنارشم درستو ادامه بده. اگه موردی هم پیش اومد از ادم های موفق فامیلت بیشتر تعریف کن. مثلا مادرم فلان شحصیت و داره فلانی ماشین فلان سوار میشه. تو همه اونا باباتم جا بده بگو بابام خیلی تلاش میکنه ولی خب شغلش دستفروشی و نشد که جا بگیره. لازم نیست ریز جزئیات بدی دستشون که

ببین اینجوری که میگی نیست. تو الان تو یه محیط تقریبا سمی هستی که فکر میکنی طرز فکر تورو بقیه هم دارن ...

مگه خودشون نمیبینن ؟ میگم یه غذا خوردن ساده بلد نیست میریزه غذا رو رو خودش بین جمعا ل الکی  مزه میریزه حس با مزه بودن میکنه بقیه کور نیستن میبینن چطور ادم روانی هستش 

اون وقت اون پسر هم حتما 35  40 سالشه تو این دوره یا بابای پولدار داشته باشی یا خیلی طول کشیده ب ...

عزیزم توقعت رو بیار پایین ! حتی اگر وضع خانواده ات هم عالی باشه باز هم میگم دیگه اون دوره گذشته که منتظر یه شاهزاده با اسب سپید باشی باید خودت تلاش کن الان با این شرایط اقتصادی یه پسر خودساخته تا ۳۵ سالگی طول میکشه که موفق بشه و بتونه مسئولیت زندگی رو به دوش بکشه . 

عزیزم مشکل اونطوری سر پول نداریم من مادرم کار میکنه ولی خوب نمیتونه دیه همه چی فراهم کنه برامون  ...

من الان که دارم اینو بهت میگم دو برابرت سن دارم .کامل میدونم چقدر برات عالیه .خانوادت داغونم باشن بگی معلم مملکت بخدا بهرینا سمتت میان .معلمی رسمی یه چیز تو مایه های پزشکی ارزش داره بین خانواده ها مخصوصا برا خانواده هایی که دنبال عروسن ...کلا مالیتون اگر خوبه خدارو شکر ولی واقعا چیزی که ازش مطمئن هستمو بهت گفتم ...اینم بگم پدرت یه اخری داره این کاراش .فقط خودتو بکش بالا و بی خیال باش هنوز ۱۸ سالته .تا تو به موفقیت برسی پدرتم کلا سیستمش عوض میشه.سن و سالش میگذره .توانش کم میشه  .دیدم که میگم . تو همسایمون نمونه پدرت بود 

2706