2733
2739
عنوان

تو حیاط زیر بارون نشستم+ عکس های فراوان

| مشاهده متن کامل بحث + 3801 بازدید | 141 پست
بله عزیزم

خب پس هنوز امیدی هست.. خودتو وصل کن به خدا و اهل بیت ان شاءالله قوت میگیری... یه روتین معنوی داشته باش حتما.. خودت ببین با چه دعای ارتباط میگیری اونو بخون هرروز حتما با امام زمان صحبت کن و باهاشون ارتباط داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس هنوز امیدی هست.. خودتو وصل کن به خدا و اهل بیت ان شاءالله قوت میگیری... یه روتین معنوی داشته ب ...

ممنون از حرفهای قشنگت عزیزدلم

من همه اینکارو میکنم ولی حالم خوب نمیشه😔

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2728
به خدا توکل کن.. امیدوارم خدا خودش حل کنه مشکتو

ان شاءالله

یه دنیا ممنونم از مهربونیت عزیزم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
سلام ثودک جان  تولدت مبارک مهربونم دنیا مثل تو، خیلی کم دارد...  کاش هزاران هزار بودی❤️

این اولین پیاممه ☺️بعد از چند وقت امروز برگشتم (هرچند خاموش میخوندم و به یادت بودم همیشه) 

ارغوان، شاخه ی هم خون جدا مانده من... 
سلام ثودک جان  تولدت مبارک مهربونم دنیا مثل تو، خیلی کم دارد...  کاش هزاران هزار بودی❤️

سلام عزیزم خوبی ؟کجا بودی تا حالا؟؟؟؟؟

قربونت عزیزدلم ممنونم ازت

2738
این اولین پیاممه ☺️بعد از چند وقت امروز برگشتم (هرچند خاموش میخوندم و به یادت بودم همیشه) 

خوشحالم که برگشتی عزیزدلم

همیشه باش

سلام عزیزم خوبی ؟کجا بودی تا حالا؟؟؟؟؟ قربونت عزیزدلم ممنونم ازت

سلام ثودک عزیزم، قربونت خداروشکر

فقط یچیزی بگم.. بعدش خودم لغو میزنم 

ارغوان، شاخه ی هم خون جدا مانده من... 

سلام .میگن زیر بارون دعا کنی خدا جوابتو میده.لطفا لطفا لطفا برا من خیلی دعاکن.خدا صدای بنده خوبشو میشنوه من نمیشناسمتون ولی خیلی ناراحت بی انگیزه م.برا من دعا کن اسمم معصومه🤲🙏😞❤

سلام ثودک عزیزم، قربونت خداروشکر فقط یچیزی بگم.. بعدش خودم لغو میزنم 

اختیار داری عزیزم شما دوست من هستید

افتخار منه کنار شما بودن

قربون محبتت عزیزم

سلام .میگن زیر بارون دعا کنی خدا جوابتو میده.لطفا لطفا لطفا برا من خیلی دعاکن.خدا صدای بنده خوبشو می ...

سلام عزیزم باور کن من زیربارون همیشه برای همه دعا میکنم

ولی اینبار محصوصی برای شما دعا میکنم عزیزدلم الهی به هرچی از خدا میخواهی برسی

ان شاءالله

2706