2733
2739
عنوان

تو حیاط زیر بارون نشستم+ عکس های فراوان

| مشاهده متن کامل بحث + 3848 بازدید | 141 پست
تولدت مبارک عزیزم برسی. به ارزوهای قشنگت💗

فداتشم مهربون ❤

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
سلام چه قدر خواهان داری روز تولد من هیچکی تبریک نمیگه🙂

سلام عزیزم

چه فایده وقتی حالم خوب نیست

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیماری ات لاعلاجه؟

نه عزیزم ولی زندگیم رو نابوده و نمیتونم درمانش کنم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
حالم خیلی بده   ولی کوتاه بهت میگم  حرفای تو  تکرار زندگی من بعد اون بود& ...

کاش میشد منم کسی بهم تبریک نمیگفت

کاش اصلا به این دنیا نمیومدم

2731
استارتر عزیزم تولدت مبارگ قشنگم،، انشالله همیشه تنت سالم و لبت خندون باشه❤

فدای مهربونیت عزیزدلم

خدا پشت و پناهت باشه ان شاءالله

نه عزیزم ولی زندگیم رو نابوده و نمیتونم درمانش کنم

چرا حالت بده قربونت برم

افسردگی داری؟

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
خانمی تا خدا هست چرا این همه ناامیدی..ناامیدی از سمته شیطانه...زندگیتو کن ..دوا و دکتر کن ...اینجوری ...

بله همسزم خیلی اذیت میشم

من نمیتونم زندگی کنم

2738
چرا حالت بده قربونت برم افسردگی داری؟

هم بیماری روحی دارم هم جسمی

بیماری جسمی ام کشنده نیست ولی بیماری روحیم مانع میشه برم بیماری جسمی ام رو درمان کنم

برای بیماری روحیم دارو میخورم ولی اثر نداره

هم بیماری روحی دارم هم جسمی بیماری جسمی ام کشنده نیست ولی بیماری روحیم مانع میشه برم بیماری جسمی ام ...

بیماری روحی مرگ تدریجیه خیلییی بده یه دوره طولانی ای رو باهاش پشت سر گذشاتم

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
بیماری روحی مرگ تدریجیه خیلییی بده یه دوره طولانی ای رو باهاش پشت سر گذشاتم

خیلی سخته کاش خدا نصیب هیچکس نکنه

مرسی عزیزدلم از دعای زیبات،، همچنین شما😍❤

ممنونم عزیزم

2706