2737
2734
عنوان

تو حیاط زیر بارون نشستم+ عکس های فراوان

| مشاهده متن کامل بحث + 3846 بازدید | 141 پست
باور کن همه این چیزها رو امتحان کردم بیماری من مال امروز دیروز نیست سالهاست درگیرشم به هر روشی که بگ ...

هیچ چیز مطلقی در دنیا وجود نداره. 

همه چیز در حال تغییر و بازسازی هست. 

شما اگه از تکنیک پاکسازی استفاده کنید ذره ای شک نکنید پاک پاک میشید از هر چیزی. 

این کتاب اتفاقا در مورد پاکسازی هست. 

عزیزم ممنونم ازت خودت میدونی که بیماری روحی چقدر بده مشکل من اینجاست مانع میشه که من بیماری جسمی ا ...

بله بیماری روحی خیلی بده بدتر اینکه اطرافیان درک نمیکنند متاسفانه.....سرنمازدعات کردم انشاالله معجزه بشه برات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلمی مهربون.اره واقعا برام مهم نیست این چیزا.کاش حداقل دلم خوش بود که اونم نیست متاسفانه من. ا ...

ان شاءالله از این به بعد همیشه دلت به خوشی و شادی باشه عزیزم

ممنونم از لطف و محبتت عزیزدلم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
هیچ چیز مطلقی در دنیا وجود نداره.  همه چیز در حال تغییر و بازسازی هست.  شما اگه از تکنیک ...

باشه چشم حتما میخونم بازم ازتون ممنونم عزیزدلم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2742
بله بیماری روحی خیلی بده بدتر اینکه اطرافیان درک نمیکنند متاسفانه.....سرنمازدعات کردم انشاالله معجزه ...

ممنونم بابت دعات عزیزم الهی صدبرابرش به خودت برگرده عزیزدلم