2737
2739
عنوان

دقت کردید هرکی نمازشو اول وقت میخونه یا مسجدی ثابته زندگیش رواله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5160 بازدید | 239 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید ولی چرند ترین تاپیک و تو این سه سال عضویتم دیدم والا خواهر من اصلا نمیدونه نماز صبح و ظهر چند ...

اولا مودب باش ثانیا خوشبختئ زندگی بقیه رو پول ملاک نمیدونم و ربطی به پولش نداره میتونه پولش زیاد باشه ولی دائم تو قرض و قوله باشه و از کفش بره برکتش مهمه که نداره

بعدا دقت کن به بحث تاپیک من کاری به بی قیدای کلی ندارم اونا رها شده ان و به اعتقاد من اونایی که خدا ازشون دل کنده باشه میزاره تو این دنیا حداقل خوشی شون رو داشته باشه تا اون دنیا به حسابشون برسه 

بازم هرکی متفاوته 

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست.من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست. 
2740
اتفاقا من هر چی آدم دیدم که خیلی با خدا بودن و نماز اول وقتو اهل حلال و حرام بودن زندگی سخت تری داشت ...

من به با خدایی و حلال حرومش کار ندارم فقط دیدم اونایی که اول وقت میخونن همه چی بر وفق مرادشونه 

من پشت سر هر کسی نماز نمیخونم اوضاع مملکتتو ببین سر می اینطوری شد؟؟؟

چرا قیمه هارو میریزی تو ماستا

با همه اونایی که این تاپیک رو چرت معرفی کردن بسیار موافقم 

این بی دینی شما رو میرسونه دوست عزیز 

تمایل ندارید میتونید به تاپیک نیاید 

با همه اونایی که این تاپیک رو چرت معرفی کردن بسیار موافقم 

من هم با شما 

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2706