2733
2734
عنوان

دقت کردید هرکی نمازشو اول وقت میخونه یا مسجدی ثابته زندگیش رواله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5160 بازدید | 239 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا من هر چی آدم دیدم که خیلی با خدا بودن و نماز اول وقتو اهل حلال و حرام بودن زندگی سخت تری داشتن 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2728

نه والا

مادرهمسرم ۲۴ ساعت تو امامزاده است و باید اونجا نماز بخوته، جلسه و قرآن و... بره ولی نه تنها زندگیش رو روال نیست بلکه یه آدم عوضیه با یه زبون شبیه نیش مار 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

بعدشم گذشته از همه اینا به نظرم نماز برای ارامش خود فرد

خدا به نماز هیچ احتیاجی نداره و حتی اگه خونده بشه میشه حق الله و بخشیدع میشه کسی که نماز نمیخونه خودش خیلی چیزارو از دست میده ارامش برکت رحمت همون سپاسگذاری از خدا باعث میشه تو زندکیت موفق باشی حالا اگه به هر دلیلی نشد من نمازمو سر وقت بخونم یعنی ایمان ندارم؟؟؟؟؟باید کل زندگیمو درامدمو وقف نماز کنم؟؟؟کی گفته

آره نماز در مسجد خوندن به جماعت قابل توصیف نیست 

روایت داریم حتی تا وقتی که در داخل مسجد هستید 

زمان برای عمر شما متوقف میشه و براتون محاسبه 

نمیشه یک علت عمر زیاد علما اینه که زیاد در مسجد 

هستند 

2740

من نماز خونی بودم که سرم اگه میرفت نمازم نمیرفت ولی چنان بلاهایی سرم اومد که دیگه اعتقادم رو تمامااات از دست دادم دیگه نمیتونم چیزی رو باور کنم

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
بعدشم گذشته از همه اینا به نظرم نماز برای ارامش خود فرد خدا به نماز هیچ احتیاجی نداره و حتی اگه خون ...

شما وقتی میری سرکار شرایط کار میپذیری امضا میکنی شما یک ربع وقت برای نماز میخوای طرف نمیده پس اگ اون یک ربع نماز بخونی پول اون یک ربع هر چقدرم کم باشه حلالت نیست حلال و حرامم از نماز واجبترتره

2706