2733
2739
عنوان

لک لانه گزینی و بعدش سقط

78 بازدید | 19 پست

سلام دوستان، من اسفند ماه چنتا فولیکول ۷  و ۸ داشتم، باروا  شدم ولی بتام ۳۴ بود و هفته ۵ سقط شد، من اون ماه هم لک لانه گزینی دیدم، حالا این ماهم هم لک لانه گزینی دیدم و تنوم شد و موعدم ۱۷هم هست، این ماه فولیکولم ۱۸ و ۱۴ بود، بنظرتون این بار هم سقط میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من سر پسرم کامل پریود شدم منم گذاشتم به هوای پریود نگو همونم خون لانه گزینی بوده سقط نشد 

فکر نکنم به لک ربطی داشته باشه

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
2742
دیروز که ۶ روز تا موعدم مونده بود، بی بی چک هاله انداخت رفتم آز دادم بتا دادم ۵/۵ بود،

زود رفتی عزیزم روز چندم پریود خون دیدی؟ 

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
2738

هنوز زوده فعلا بذار موعدت برو آزمایش 

نشاسته حل من تو آب بخور و چیزای نشاسته دار زیاد بخور مثل سیب زمینی و ماکارونی و برنج و لوبیا سبز 

یعنی منم الان دوروز مونده میتونم بی بی بزنم چه مارکی خوبه

والا با اینکه بی بی هاله انداخت ولی بتام خیلی پایین بود، ولی چون قبلنا که باردار نبودم بتام۰/۱ میشد بخاط همین امیدوارم که باردارم

2706