2733
2734

قدمت شما بیشتره پس صمیمیت شما با همه بیشتره ؟ 

چرا سعی دارید عروس کوچیک ار رو زیر پا له کنید ؟ 

خب اون دومی هم با هزار آرزو اومده و تو اون خانواده غریب هست چرا میخواهید سلطه خودتون رو به کل خاندان نشون بدید؟ 

و چرا نمیتونید محبت و عشق بین برادرشوهر و جاریتون رو ببینید ؟ 

شما هم قبلا از این روزها داشتید پس باید اون حس حسادت رو مهار کنید 

چرا به خودش مستقیم نمیگی 😂

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باور کن من اینجور نیستم😬

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
2740
۴ تا جاری دارم خودم کوچیکم کلا باهم صمیمی نیستیم و تا الان هم همچین حسی نداشتم 

من همه رو خطاب قرار ندادم 

شما و حاری هاتون حتما خیلی خانم و متشخص هستید 

منم صمیمی نبودم 

ولی خب همه اونایی ک گفتم رو دیدم

همه که اینجور نیستن عزیزم 

ولی خوب بعضیام جوگیر میشن میخان یه خودی نشون بدن ولی اصن معنی نداره اینکارا تهش میخاد چی بشه مگه

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
17شهریور صبح قشنگی بود وقتی فهمیدم تو رو دارم خدایا شکرت ❤ خوشبختی یعنی یه دنیا قشنگی رو توی دلت حمل کنی .اخرای پاییز فهمیدیم نی نی مون یه دختر کوچولوی ناز که توی دلم و اومده بشه همه زندگی مامان و باباش ❤👪
من همه رو خطاب قرار ندادم  شما و حاری هاتون حتما خیلی خانم و متشخص هستید  منم صمیمی نبود ...

اره عزیزم توهرخانواده یه جورهست ..حالاما۴تاجاریم .من سویم..چهارمی اومده سنش ازهمه ماکمتره همهرو رانگشتش میچرخونه..البته مابی احترامی حسادت نداریما ..جاری بزرگترها هم خیلی خوبن خداروشکر

همه که اینجور نیستن عزیزم  ولی خوب بعضیام جوگیر میشن میخان یه خودی نشون بدن ولی اصن معنی نداره ...

درسته گلم 

منم منظورم به همه نبود 

ولی متاسفانه اکثر موارد همین هست

2706