2737
2734
عنوان

عروس های بزرگ خانواده چرا میخواهید ثابت کنید که...

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 50 پست
نه عزیزم زیاد رفت و امد نداریم شاید سالی دوبار برای همون  باور کن شمارشونو ندارم حتی

منم نامزد بودم یمدت دریغ از ی زنگ زدن ب من  

فقط مهمونایی ک میرفتیم میدیدمشون و میومدن خونمون 

جدا شدم از اون خانواده خداروشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عروس بزرگم با سالها اختلاف 

فقط حساب کن که طوری رفتار میکنن من احساس غریبه بودن میکنم!!

جاری ام البته دختر خوبیه 

تبعیض های شدید مادرشوهر و خواهرشوهر این حس رو بهم میده

تو دلمه یکبار بپرسم شوهر من پسر واقعی تون نبوده؟

ما که جاری کوچیکه اومد کل خونواده رو به هم ریخت. نکنه شمام از اون مدلای جاری من باشی؟ 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2731
ما که جاری کوچیکه اومد کل خونواده رو به هم ریخت. نکنه شمام از اون مدلای جاری من باشی؟ 

😂😂

خب از نظر بقیه شاید باشم 

چون بعد ازدواجم ارتباط همسرم با جاریم تقریبا صفر شد

درسته گلم  منم منظورم به همه نبود  ولی متاسفانه اکثر موارد همین هست

اره خوب منم زیاد دیدم یه حس قدرت بهشون دست میده میخان بگن همه به حرف منن دیگه کاریشون نمیشه کرد جز نادیده گرفتنشون اصن برات مهم نباشن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
17شهریور صبح قشنگی بود وقتی فهمیدم تو رو دارم خدایا شکرت ❤ خوشبختی یعنی یه دنیا قشنگی رو توی دلت حمل کنی .اخرای پاییز فهمیدیم نی نی مون یه دختر کوچولوی ناز که توی دلم و اومده بشه همه زندگی مامان و باباش ❤👪
2740

نمیدونم چه داستانیه 

ولی تاالان هرکیو دیدم معتقده جاری کوچیکه خیلی خوشبخته و برا اون هزار تا کار کردن عروسی گرفتن ملیونی خرج کردن دوسش دارن و.... ولی اون با ۲ تا پادری رفته خونه بخت

اولین باره میبینم عروس کوچیکه شاکیه😶‍🌫️🧐

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
فکر میکنم مادر همون پسری ک بیشتر دوسش داره زن همونم بیشتر تحویل میگیره

ببین به سیاست جاری هم هست ..ما ازنطر شخصیت خانوادگی همه چی ازجارو کیچیکه بالاتریم ..اما جاری کوچیکه کمی خوش قیافه ترو زبون دارتره براش حلوا حلوامیکنن که اون برا ما شاخ شده ..ایناریشه درمدیریت خانواده شوهر داره 

من همه رو خطاب قرار ندادم  شما و حاری هاتون حتما خیلی خانم و متشخص هستید  منم صمیمی نبود ...

شاید شما اینجوری فکر می‌کنی،،،

و شایدم این واقعیتی هست که باید بپذیری!!

باید بپذیری که صمیمیت و سلطه اون بیشتره ،،،،بدون اینکه بخواد تلاشی بکنه 

2706