2737
2734

یه گروهی تو بله عضو شدم

تو این گروه رد و بدل کالا میشد 

البته غالبا هم افراد درخواست داشتند  تا اهدا کنند

حدود ۶۰۰ دست لباس اهدا کردم

برامم مهم نبود نیازمند هستند یا نه چون امکان حمل و نقل نداشتم و اینکه اومدن بردن برام کفایت میکرد

یه روز تو گروه یکی اومد گفت پتو میخوام

من گفتم دارم

گفت ادرس بده گفتم سفرم

برگردم میدم‌

خلاصه بعد از مدتی قرار شد بیاد

البته این خانم تو چت فوق العاده طلب کار بودند لحنی که من نمیپسندیم ولی چون دلم میسوخت میگفتم بذار بیاد ببره ولش کن

خلاصه باهاش چالش زیاد داشتم ۱۰بارم خواستم بلاکش 

کنم بازم دلم سوخت

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..

پنجشنبه گفت کی بیام

گفتم شنبه اخر شب 

شنبه ۶ غروب زنگ زد گفت من تزدیک شما هستم گفتم‌مگه قرار نشد شب بیاد

الان من  منزل نیستم

گفت اخه ما مهمون ذاشتیم نمیتونستم شب بیام گفتم خب هماهنگ میکردی

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..

گفتم بذار ببینم همسرم کجاست که همسرم گفت من نزدیک نیستم

خلاصه بهش اطلاع دادم,با کمال پرویی هی میگفت خب خودت بیا گفتم نمیتونم خیلی دورم به شما نمیرسم الان

تلفن رو بدون خداحافظی قطع کرد

شب مسیج داد فردا صبح هستی

گفتم بابا جان کلا شب میتونم تحویل بدم سرکاریم نیستیم

خلاصه گفتم فقط جمعه ظهر به بعد میتونی بیای

و درنهایت بهش گفتم پتوها کهنه ان چیز قابل داری نیست

ملحفه اش پاره شده

خشکشویی باید بشه

ارزش این همه مسافت اومدن نداره

دیگه جواب منو نداد

پنجشنبه ساعت ۴:۱۰ صبح که من خواب بودم مسیج داده هستی فردا 

که من گوشیم تو حالت هواپیما بود ندیدم و خواب بودم

صبح ساعت ۱۱:۳۰ بیدار شدم جمعه بود بیشتر خوابیدم

دیدم دوتا ایرانسل ساعت ۱۱:۳۰ زنگ زده

بعدم پاشدم رفتم

دنبال کارم دیدم باز زنگ زدن همون ایرانسل ها

شماره ها ناشناس بود من بی تفاوت گذشتم گفتم شاید مراجع باشه خودش زنگ میزنه باز

خلاصه همسایه امون ناگهانی دیشب فوت شده بود اصلا شوک شده بودیم خر تو خر شد

من از گوشیم غافل بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب ساعت ۱:۳۰ شب پیام داد

چندین پارت منو نفرین کرده بود

2731

که ما اومدیم تو در رو باز نکردی

گفتم اخه شعور هماهنگی نداری

شاید من مرده باشم

قبل حرکت نباید زنگ بزنی

مگه شنبه بدون هماهنگی نیومدی دیدی چی شد که

دیگه جواب منو نداده بود من فکر کردم منصرف شده

نگو تو ذهن خودش داشته فکر میکرده که بیاد بعدم ۴صبح پیام داده با اینکه من جواب ندادم باز اومده

واسم نوشته بود انقدر شعو نداری که پتو رو بشوری بدی دست مردم😅

انصافا شما هم سر یه پتوی کهنه خیلی ایشون رو دووندی

درسته

شب ساعت ۱:۳۰ شب پیام داد چندین پارت منو نفرین کرده بود

ما به نفرین کسی دچار نمیشیم‌ به کارمای کارهای خودمون دچار میشیم. شما نیات خیر داشتی و مقصر هم نبودی. هیچ نفرینی در حقت کارگر نیست. 

2740
ما به نفرین کسی دچار نمیشیم‌ به کارمای کارهای خودمون دچار میشیم. شما نیات خیر داشتی و مقصر هم نبودی. ...

ممنون از دلگرمیت

عزیزم خدا خودش شاهده قصد شما خیر بوده نفرینی به شما خدایی نکرده نمیرسه

یه بار یکی اومد در خونمون گفت لباسی چیزی داری کمکم کن منم چند تا لباس که نو و خوشگلم کوچیکم شده بود برای نامزدیم  بود تو فکرم بود بذارم دیوار گفتم ولش کن ثواب داره بذار بدم بهش هنوز ار دستم نگرفته گفت پتو قابلمه چی نداری؟؟گفتم نه از دستم کشیدو رفت😐من همینجور موندم گفتم دعای خیر نمیکنی نکن چرا طلبکاری

من از زمانی که او دوستم دارد،در چشم خودم ارجمند می‌آیم🧚‍♀️💕
عزیزم خدا خودش شاهده قصد شما خیر بوده نفرینی به شما خدایی نکرده نمیرسه یه بار یکی اومد در خونمون گف ...

همین باعث میشه اصلا ادم کمک نکنه

بذارم سر کوچه بهتره

همین باعث میشه اصلا ادم کمک نکنه بذارم سر کوچه بهتره

سر کوچه هم بذاری نیازمندی میبینه برمی‌داره خوبه

ولی گلم شما با دیدن این چیزا دلسرد نشو کار خوبو خدا جوابشو چند برابر پاداش میده

من از زمانی که او دوستم دارد،در چشم خودم ارجمند می‌آیم🧚‍♀️💕