2733
2734

نه که دست نزنم قبلا بیشتر کمکشون میکردم حس کردم ادمو ساده فرض میکنن که عه این هست میشورع دیگه الان ظرفارو رو اپن میزارم تشکر میکنم میشینم بنظرتون خیلی زشتع؟!اینم بگم خودشون هی میگن بیایید شام وگرنه من هفته ای یبارم نمیرم 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

هیچی نمیگم 

من خوشم نمیاد مهمون ظرف بشوره 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738

اینم زشته خب با کمک خواهرشوهرت یا جاریت بشورین 

نه که یکی کار کنه یکی تماشا کنه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

منم اینطور شده بودم بطوری که همه میومدن میخوردن مادرشوهر میگفت ایلدا میشوره دخترهاشو می نشوند   

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

یه جوریه 

من مادرشوهرم مریضه پدرشوهرم آشپزی میکنه 

بعد شام میگه دست نزن میچینم ظرفشویی 

خودم میچینم ظرفشویی روشن میکنم بقیشم با دست میشورم مادرشوهرم میگه بیا بشین ولی من میگم بابا خسته میشه شامم درست کرده 

میشورم میام

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

زشته .حالا یه تعارف بزن .

من سه تا زنداداش دارم .هرموقعه شام خوردن ظرف هارم شستن 

خودمم ۷سال ازدواج کردم همیشه شستم ظرف های غذارو

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               

من اصلا ناراحت نمیشم 

چون ادم وقتی دعوت میکنه پی همه چیشو به تنش میماله دیگه مثل اینه تو دعوت کنی بعد از بقیه توقع داشته باشی خونتو تمیز کنن یا .. 

کسی که اذیت میشن سر ظرف شستن ایناش اصلا نباید دعوت کنه پا رو گلوش نذاشتن که حتما دعوت کنه حالا اگه مراسم خاصی بود مجبور بود دعوت کنه اگه شرایطش فرق میکرد مثلا عملی انجام داده بود یا هرچی اوکی بود توقعش ولی جز این واقعا توقع بی جاییه به نظرم رسم مسخره ایه که ایجاد شده 

تو کمک میکنی میگی ظرفارو رو اپن میذارم پس یعنی جمع میکنی پس این اوکیه دیگه 

خودت رو اذیت نکن

2706