2737
2739
عنوان

امروز رفتم قنادی کیک سفارش بدم دخترم ابرومو‌برد🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 68554 بازدید | 598 پست
بیشتر رو تربیتش کار کن عزیزم

وا

اون بچه فقط دو سالشه!!!

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
عزیزم شخصیت بچه هات ۳ سالگی شکل میگیره و تا ۷ سالگی کامل میشه ..در اینکه بچه کنجکاوی میکنه شکی نیست ...

شخصیت بچگی اتفاقن از اول شکل میگیره و به خصوص دو سال اول، اما به انداختن دو تا شکلات نمیگن به هم ریختگی، این ماییم که از ناآگاهی سخت گرفتیم، این اتفاق ساده ترین چیزیه که میتونه تو این سالها اتفاق بیفته  ربطی به تاثیر منفی روی شخصیت نداره، البته درسته که من نمیتونم انتظار داشته باشم خونه فلان فامیل بچم ظرف و بندازه بشکنه و بشینم قربون صدقش برم و انتطار نداشته باشم صاحبخونه حرف بزنه، اما یکی دو تا شکلات جای هیچ شماتتی نداره، ته تهش حساب کردن پول خرابکاریاشه

الان حتا فروشگاه رفاه شهرمون حرکتای جالبی دارن میذارن بچه اوتیسم سبد خریدشو پرکنه، الکی ، ولی ا فروشگاه بیرون رفتنی اون وسایلو نمیبرن، اینجوری اون بچه هم برا برنداشتنش غر نمیزنه، دوستم میگفت جتا بنده خدا یکی از پرنسل تا یه حایی وسایلو آورد بیرون فروشگاه چون بچش هی چک میکرد که وسایل داره از پشت سرش میاد.

خودمم وقتی پسرم ۳ سالش بود اول درگیر بودم نمیذاشتم برداره که اونجور لج میکرد، یه سری فروشنده گفت چرا خودتونو خسته میکنین بذارین برداره موقع فاکتور کردن از سبد حذفش میکنم، یه وقتا خودمون سخت میگیریم ناآگاهانه، الان شخصیت پسر من  شکل گرفته و قطعن فروشگاهو نمیذاره رو سرش، هر چی بخواد برداره باهم منطقی صحبت میکنیم که برداره یا نه. تازه یه کارتم دست خودش داره برا خودش و خونه سه ساله داره خرید میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دم عیدی خیلی خوبه باهاش بریم خرید فک کنم شما یا پدرش باهاش قاطعانه رفتار نمیکنید و اینکه وقتی تو خونه جیغ میزنه خیلی بهش توجه میکنید توجه از نظر یه بچه تو این سن میتونه داد زدن شما یا حتی تنبیه بدنی باشه وقتی جیغ میزنه بهش بگید وقتی جیغ میزنی متوجه نمیشم چی میگی اگر هم میبینی آروم نمیشه تبدیل شو به یه مجسمه سکوت مطلق بدون هیچ واکنشی این نود و نه درصد رو بچه ها جواب میده به شرطی که کوچک ترین توجهی ندی

2731
بچه ها تاقبل سه سالگی به هیچ عنوان مفهوم کاری را نمیدونن یعنی نه بد بودن میدونن نه خوب بودن پس این ک ...

اشتباه میکنی خیلی رو بچه تاثیر داره دیدم که میگم در و بر من پر بچه هست به وضوح دیدم به وضوح تاثیر داره 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2738

آدرس قنادیو بزار که همیشه از این ادم خوب خرید کنیم خدابه کسب و کارش برکت بده😍

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/
اونایی که توی کتابفروشی ها کار میکنن هم خونگرمن 

بله درسته 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706