2733
2734
عنوان

امروز رفتم قنادی کیک سفارش بدم دخترم ابرومو‌برد🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 68553 بازدید | 598 پست
😂😂بچس بچه ها ابرو برن یکی تودهمین سایت میگفت بچش تو مهمونی ب نوشابه گفته اب سیاه

وقتی به موز میگن خیار زرد دیگه اب سیاه که چیزی نیست😂

تو سریال نوروز رنگی بود خیار زرد😂😂

در ظلماتِ شب، تنها خـבاست کـہ صـבایت را می‌شنود 🥹✨🌒

😂😂😂اخی خداحفظش کنه 

کم کم یادمیگیره ایرادی نداره ولی اروم اروم ازالان یجوری بهش بگین ک یادش بمونه واقعا ادم تو این مواقع خجالت میکشه 😂💔

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که ندیده ذوق دخترتو کردم😍

چندین بار خواب دیدم  یه دختر بچه بغلمه بهم میگه مامان 

ولی اصلا شبیه من و شوهرم نیس موهاش مشکیه وقتی بیدار میشم از خواب غصمه چرا موهاش رنگ موهای‌ خودم نیس😂😂

دیگه رسیدنی در کار نیس...تا چشم کار میکنه حسرت نرسیدنه :)
2728
واااا بچه ۲ ساله اصلأ تفکر منطقی نداره که رو تربیتش کار شه شاید نیاز دیگه ای داشته برآورده نشده این ...

دقیقن. باید منطقی رفتار کرد

طبیعیه بچه ۲ ساله حتا ممکنه چیزایی که خریده و نخوره، تو اون سن دارن دنیا رو کشف میکنن یه ماجرا جوییه، کلی چیزای جدید برا کشف پیدا میکنن، چیستی های تو ذهنشون زیاد میشه و یه لحظه ذهن به هم میرزه نمیفهمه داره چکار میکنه، برا همین والد تعجب میکنه میگه بچه من که تا بحال اینجور نبود

اولین بار که پسرمو بردم بازار ۱.۵ سالش بود و رو پای خودش بردمش . حتا جلو سیبزمینی بادمجون ترمز میکرد و فقط با ذوق زل میزد، وقتی خواستم سوار اتوبوس بشم پاچه  یه آقا رو گرفته بود محکم، که صاحب قنادی بود، فقط برا اینکه ویترینشونو نگاه کنه. فک کن یارو با ۲ متر قد یه بچه یه وجبی چسبیده به پاش😂

دم فروشنده گرم خیلی آدم خوبی بوده...ولی عزیزم شما اگر شده به زور و گریه عروسک رو از دخترت میگرفتی پس میدادی به فروشنده متاسفانه این اگر  عادت بشه برا بچه که هر جا بره میتونه با جیغ و داد و بی ادبی به خواسته هاش برسه واقعا شرایط برای شما و یا حتی خودش در آینده خیلی بد میشه 

خدا خیرت بده حالم خیلی بد بود  پستتو دیدم همه چه یادم رفت کلا! 😘♥️♥️

واای خدا چقدر ذوق میکنم که باعث خوشحالی بقیه میشم🥺🥺

انشاالله همیشه خوب باشی عزیزم💗💗

در ظلماتِ شب، تنها خـבاست کـہ صـבایت را می‌شنود 🥹✨🌒
2740

وای چه مهربوننن

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید

پسر منم خیلی شارلاتانهشش سالشه هر جا هم میریم همینطوری خوب باهاش بر خورد میکنن از بانک بگیر تا نونوایی وفروشگاه کارمونو زود راه میندازن  جایزه هم بهش میدن نمی‌دونم چیکارش کنم دیگه 

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
دقیقن. باید منطقی رفتار کرد طبیعیه بچه ۲ ساله حتا ممکنه چیزایی که خریده و نخوره، تو اون سن دارن دنی ...

عزیزم شخصیت بچه هات ۳ سالگی شکل میگیره و تا ۷ سالگی کامل میشه ..در اینکه بچه کنجکاوی میکنه شکی نیست ولی اینکه بچه بخواد یه محیطی رو  غیر از فضای خونه به هم بریزه تا حس کنجکاوی تخلیه بشه این مشکل سازه ...حالا اسی شانس آورد فروشنده فهیم بوده 

2706