2733
2734

دو‌سالشه

بعد انگار بار اولشه داره میره قنادی

اول که با ذوق رفت سمت ویترین کیکا و هی بلند بلند میگفت مامان کیکارو 

مامان میخوامش

بعد تا من طرح کیکو نشون بدم و ..

رفت سراغ شکلاتا و پاپسیکلا 

هی از دستش میگرفتم نمیداد جیغ میزد

آخر دوتا شو باز کرد نخورد انداخت زمین

بعد یکم بالاتر عروسک چیده بودن

یهو دید شروع کرد خرسی خرسی میخوام

عمو بده

یهو صاحب قنادی اومد عروسکیو که خواست داد بهش و گفت مال خودت

من فکر کردم میگه که آروم شه

خلاصه یه ذره آروم شد و کیکو سفارش دادم

و گفتم مامان جان عروسکو بده به عمو بریم

آقاهه گفت نخیر این هدیه ی ما به این خانم کوچولوعه

گفتم نه مرسی پس الان میرم حساب میکنم

یهو خیز برداشت قیمتشو کند

منم هی اصرار اصرار که نه نمیشه و ..

دخترمم هی شکلات میریخت و ..اصن یه وضعی

خلاصه هم رو کیکمون تخفیف دادن هم یه عروسک دادن بهمون🥴

چه آدم خوبی بود:)

گفت چادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد گفتمش ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟! تحصیلات شغل و پولت هیچوقت یه روز صبح بیدار نمیشه تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه و بره به آرزوهات بچسب و تلاش کن برای رسیدن به رویاهات باور کن جنس مخالف جایی نمیره بقول ی بنده خدایی خودتو به اهدافت گره بزن👌🏻ک..ری ترین و تاکسیک ترین آدمایی که میشناسم لایکشون زیر همه پستای روانشناسی هست یادت نره که شخصیت آدم‌ها با چیزایی که از خودشون تعریف می‌کنن خیلی متفاوته همونطورکه برچسب روی شیشه‌ی مربا شبیه خود مربا نیست! شیر تو عاقبت کسیکه یروزی بهت حس ناکافی بودن داده که الان اعتماد به نفست پایین باشه ولی باور کن یه روزی آدم درستش اینقدر بهتون اعتماد به نفس میده که باورت نمیشه و میگی با منی؟ تنهایی بزرگت می‌کنه یادت نره هیچکس دوست تو نیست حتی پدر و مادرت خب؟! توی تاپیک های مهاجرت ، روانشناسی و کتاب تگم کنید لطفاً🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دمش گرم چقدر با اخلاق بود 

کلا قنادیا چون باشیرینی سروکار دارن اخلاقشون خوبه🥰

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740
2706