2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

این ماه ۳۷۰۰ دادن

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟
۷ تومن

😂💔

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟
2740
میشه بگی چجوری قبول شدی ؟ چرا من نمیتونم 😭

والا من از کنکور رفتم و بعد مصاحبه 🙃

بستگی به ظرفیت شهرتون داره 

ایشالله این باز قبولی

این ماه ۳۷۰۰ دادن

عزیزم ۱۰ میلیون حکم هست یا هنوز با ۱۰ حساب نشده ؟ 

بعد اینکه خوابگاهی هستید ؟ اگه بله ۲۸ درصد میگرن یا هنوز ۴۵ درصده بعداً ۲۸ میشه ؟ 

ببخشید آخه خودم امسال برای فرهنگیان خوندم میخواستم بدونم 🌸

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
عزیزم ۱۰ میلیون حکم هست یا هنوز با ۱۰ حساب نشده ؟  بعد اینکه خوابگاهی هستید ؟ اگه بله ۲۸ درصد ...

اره گلم حکمم ۱۰ تومن 

ترددی هم هستم یعنی ۲۵ درصد کم میکنن 

قضیه اون ۲۸ درصد هم به دلخواه انتخاب می‌کنی هم بسته شده متاسفانه

اما چون از پول دانشجو بدبخت همیشه کم میشه هر ماه هی کسریات الکی آزمون کم میکنن 

امسالم ۳ ماه ۳۵۰۰ کم کردن به اسم مقری 

ببین برای پولش نیا صادقانه میگم تو دانشجوی که چندرغاز پول میده دستت

2706