2733
2739

داشتم واسه دوستم تعریف میکردم داروش عوارض داره بدن درد و اینا میاره گفت عه مثه شیمی درمانی . 

اونو که گفت من استرس گرفتم که مثه شیمی درمانی حالت تهوع داشنه باشه . الان من از استرس حالت تهوع دارم . با اینکه چندساله دارم میزنم . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم شما که چند ساله داری میزنی چرا با جمله یه نفر اینقدر زود استرس و حالت تهوع میگیری!!!؟

برای سلامتیت حمد میخونم ان شاءالله بزودی خوب بشی⚘

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740

عزیزدلم وقی چند ساله دارید تزریق میکنید دیگه استرس چرا؟

لطفا استرس نداشته باش سعی کن آروم باشی

در ضمن ام اس با ورزش مداوم کاملا کنترل میشه اگه میتونید حتما ورزش کنید

ان شاالله خدا بهتون طول عمر با عزت وسلامتی بده

ای بابا میگن پنبه ی آمپول از خود آمپول دردش بیشتره 

به این دلیله 

حالا این استرس کمکت کرد؟

نهایت میخوای همین حالت بهت دست بده دیگه چرا خودت رو اذیت میکنی 

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

عزیزم اصلا مث شمی درمانی نیست

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

قشنگم انشاالله خدا بهت سلامتی بده ، دورت بگردم مگه تو نمیدونی استرس برات سمه ؟ مگه نمیدونی بزرگترین دشمنت استرس هست ؟ تو که سالها هست میزنی این امپول رو مشکلی هم نداشتی با حرف هر آدمی به خودت تلقین نکن ، الانم چند تا نفس آروم بکش دم و بازدم صحیح انجام بده تو اینترنت هست ، بعد وضو بگیر اگه هوا تو شهرتون هنوز بهاری هست پنجره ها رو باز کن و بشین سوره یاسین رو بخون سریع خوب میشی (به حرف دوستتم توجه نکن)

نه تهوع نداره نترس داشته باشه هم بالا میاری راحت میشی قوی باش...من حاملم هر روز تهوع و استفراغ دارم دیگه عادت شده

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2706