2733
2734
میشه بگین با چه ترازو رتبه ای قبول شدین چرا دریافتی شما کمتره راستی؟

رتبم ۲۸۰۰ منطقه ۲ بود 

کسریات بی دلیل

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟
رشتتون چیه؟

من فرهنگیان نیستم شنیده بودم ۷ تومنه حالا که دوستان میگن اشتباه میکنم

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2731
می دونید برای اینکه دعوت به مصاحبه شد چه ترازی میخواد؟

من خودم پارسال ترازم توی تجربی ۷۱۰۰ بود فکر کنم

دعوت شدم و توی مصاحبه قبول شدم اما رتبه کم آوردم ۴ نفر 

فقط جلوم بود 

استان بوشهر 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
داستان این ۲۸درصد و۲۵ درصد چیه؟ من یکم پرتم

از ترددی ها ۲۵ درصد کم میکنن 

خوابگاه ی ۴۵ درصد 

یه قانون اومد گفت دانشجو خودش هرجور بخوان می‌تونه انتخاب کنه که چقدر کم کنن ازش که از ۵ درصد تا ۲۸ درصد بود

که کم و زیادش به ناهار و شام و صبحانه وو اینا بود ک بخوای بگیری یا ن که لغو شد

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟
من خودم پارسال ترازم توی تجربی ۷۱۰۰ بود فکر کنم  دعوت شدم و توی مصاحبه قبول شدم اما رتبه کم ...

منطقه چندین

به نظرتون با یه تراز ۶۵۰۰کنکورمیشه دعوت به مصاحبه شد؟؟

تراز سوابقم بالاست میتونه تراز کلمو بکشه بالا وقبول شم نهایت

اره گلم حکمم ۱۰ تومن  ترددی هم هستم یعنی ۲۵ درصد کم میکنن  قضیه اون ۲۸ درصد هم به دلخواه ...

درست میگید ممنونم از اطلاعات کاملتون واقعا 🌸🌸🌸 

دقیق بخوام بگم  به خاطر پولش نمیام( البته نه اینکه اصلا هم به این خاطر نباشه ) به خاطر استخدامی و بیمه و امنیت شغلی داره... میام چون درباره پول می‌خوام آنلاین کار کنم انشالله 

و خب احتمالا ساعت زیادی هم اگه دبیری قبول شم نیاز نیست وقت بگذارم 🌸

ولی واقعا بی انصافیه که آنقدر کم میکنند 😢

ببخشید یه سوالی مدرک دانشگاه فرهنگیان فقط خود دانشگاه فرهنگیان قبول داره؟جای دیگه با این مدرک نمیشه ...

کجا مثلن؟

شهید رجایی واسه بعضی از رشته ها مدرک مهندسی میده البته اینکه ارزش داره یا نع رو نمیدونم

منطقه چندین به نظرتون با یه تراز ۶۵۰۰کنکورمیشه دعوت به مصاحبه شد؟؟ تراز سوابقم بالاست میتونه تراز ...

منطقه ۲

اگه ترازسابقه تحصیلیتون بالاست  بله حتما چرا نشه 

میتونید میانگین بگیرید ترازتون رو 

سال ما سابقه تحصیلی ۴۰ درصد تأثیر داشت اما امسال ۵۰ درصده

اهان متوجه شدم لطف کردین رشتتون چیه؟راضی هستین؟

دبیر عربی 

خوبه خب بد نیست هم بدی داره هم خوبی اما شیرین 😂

2706