2733
2739
کسیو ندارم که پشتم باشه متاسفانه🥲 دارم برنامه ریزی میکنم که برم و همه رو بزارم کنار💔🖤

از قدیم گفتن پیرهنه تن آدمو میخوره کاری به سگ صفتی نامزد بی غیرتت ندارم ولی خواهرت خیلی خیلی بی صفت و نجسه که به هم خونش خیانت میکنه،امیدوارم خدا راه نجات بذاره جلوی پات

بلندترین فریاد من سکوت من است...
یاد تاپیک مریم امیرجلالی افتادم دوباره  امیدوارم ساختگی نباشه باز

کدوم تاپیک؟

چرا باید بیام این همه وقت بزارم برا دست به سرکردن؟

من درد دارم که میام حرف میزنم میتونی درکم کنی🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ولی خواهرت عجب هرزه هست که زندگی خودشو ول کرده چسبیده به شوهر تو ! اون شوهرت هم هیچ پخی ازش د ...

خیلی عوضیه شوهر خودشو داره ازین طرف با نامزد منم گرم میگیرن احساس میکنم هرکاری برام میکنن بخاطر خودشونو

هی میگن بیا بگردیم بریم مسافرت تف به این زندگی💔

دارم برنامه ریزی میکنم که کلا برم

2728
خیلی عوضیه شوهر خودشو داره ازین طرف با نامزد منم گرم میگیرن احساس میکنم هرکاری برام میکنن بخاطر خودش ...

خواهرت خودش خونه زندگی نداره ک همش خونه شما پلاسه؟

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙
اصلااا نمیتونم باور کنم من عاشقش بودم😭😭 فقط میخوام بمیرم راحت شم تف تو این زندگی که آدم به خونواد ...

خب عزیز من، شخصیت شما با خواهرتون فرق داره

اشتباه از خودتونم بوده 

خودت باید با نامزدت حرف میزدی از همون اول 

حالا کار که از کار گذشته بفکر راه حل هستی ؟!

پدر مادرتون متوجه ناراحتی شما نشدن ؟

برو خدا روشکر کن پسره از همین حالا داره خودشو نشون میده

مگه حرف گوش میده همش توهین می‌کنه بااون شیرین زبونیاش خونواده هم رو دستش و همیشه طبق معمول من میشم م ...

امان از وقتی که کسی ذاتش خراب و پستِ... اما ظاهرِ دوست داشتنی داره

و تو نمیتونی ثابت کنی داره چه ظلمی بهت میشه... دردی که داری یه طرف... اینکه نمیتونی ثابت کنی هم یه طرف

خواهرت اگه اینقد کمبود توجه و هرزی داره. میرفت با غریبه. چرا زندگی هم خونِ خودشو نابود کرد

2738

خیلی سخته درکت میکنم ب نظرم اول با نامزدت حرف بزن بگو حد حدود رو رعایت کنه وقتی میاد خونتون کل حواسش ب تو باشه بگو اگ قرار باشه من هر سری ناراحت بشم من نمیخام این زندگیو تورو ب خیر مارو ب سلامت ولی خیلی جدی باهاش حرف بزن بگو ک ناراحت میشی از کارش

عزیزم تجربه خیلی سختی رو داری تحمل میکنی. 

اما چقدر خوب که آدمای اطرافت رو شناختی. هم خواهرت و هم نامزدت

شما فکر میکنی فقط مشکل از خواهرته در صورتی که مقصر هردوشون هستند که حد وحدودا رو نشناختن.

شما حتی اگر با این آقا ازدواج هم بکنی و اونا رابطشون تموم هم بشه. شما همیشه شک تو دلته و نمیتونی با خیال راحت زندگی کنی. پس قاطعانه و با جدیت اونارو به حال خودشون بگذار و نامزدی رو تموم کن.

نزار که اونا تو رو گوشه رینگ بزننت زمین. خودت علنی تمومش کن و با سربلندی... میدونم سخته ولی باید بتونی. نباید سرشکسته بشی.

مشاوره هم حتما برو.

الهی عزیزم چه سرنوشت تلخی ایشالا یه ادم لایق نصیبت بشه خیلی خودتو درگیر آدما نکن ما همه فقط در اخر خ ...

من همیشه همینو میگم و به هیچکس تکیه نمیکنم من هیچکسو ندارم وقتی خونوادم پشتم نباشه خیلی سخته برام چون خونوادمه😣💔

برنامه ریزی کنم کلا برم که اینجا دیگه جای من نیست

آره همین قصدو دارم ولی اگه الان بهم بزنم زندانیم میکنن کتکم میزنن و بدتره دارم برنامه ریزی میکنم خون ...

بستگی به رشته ی تحصیلات داره ول یه کشور اروپایی بهتره یا استرالیا یا سنگاپور چون ترکیه تورمش خیلی رفته بالا

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
2706