2733
2734
و ی نصیحت  واقعا اک شوهرت عاشق اون شده  بزار بره بی شوخی  خییلی درد ناکه ها ولی بز ...

امشب شانس آخرمه

برام دعا کن همه چی مثه قبل شه🥺من خودمو تو دستو پا نمیندازم اینجوری ارزش خودم زیر سوال می‌ره و بابامم نابودم میکنه

دل مثه لیوانه وقتی شکست هیچوقت مثه قبل نمیشه💔😔همه چی به امشب و ری اکشنا بستگی داره اگه تموم شد دیگه بمیرمم نمیتونم اینجوری زندگی بکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حتما برات دعا میکنم عزیزم  اما عیب تو همین ساکت بودنته همین مظلدم بودنت یکم پررو باش سلیطه ...

ممنونم عزیزم🥺❤️‍🩹

من زار زدم خونه رو بهم ریختم چندروزه لب به غذا نزدم مردمو زنده شدم قلبم شکست ولی فقط مادرم عذاب کشید😔💔من ساکت موندم چون جز غصه مادرم چیزی حل نمیشه میخوام به منطقی‌ترین شکل ممکن این قضیه رو حل و فصل بکنم به نامزدم میگم یا من یا بقیه وقتی منو داره اجازه نداره با هیچکسی گرم بگیره چه همزادم چه خواهرم....

همه چی به امشب بستگی داره

لطفا برام دعا کن خوب پیش بره خیلی بهش نیاز دارم🥺

من حتما برات دعا میکنم عزیزم  اما عیب تو همین ساکت بودنتخ

ممنونم عزیزم❤️‍🩹

من زار زدم خونه رو ریختم بهم مردم و زنده شدم تیکه تیکه شد قلبم ولی فقط مادر بیچارم شکست😔💔چندروزه لب به غذا نزدم

میخوام همین امشب از منطقی ترین شکل ممکن قضیه رو حل و فصل کنم

خیلی دعا کن برام خیلی بهش نیاز دارم امشب سرنوشت زندگیمه 🥺

2731
عزیزم چیکار کردی به نامزدت گفتی

قهریم😓💔

من صحبت کردم خط قرمزها و حدومرزمو هم گفتم همش شیره مالیدن سرم کلا غوغا شد

منم داد زدم چون دوست دارم نمیتونی هرکاری دوست داری بکنی کاری نکن از دوست داشتنت خسته شم چون دیگه نمیتونم باهات زندگی بکنم، یا من یا دخترای دوروزه! اگه از دستم بدی دیگه نمیتونی منو دوباره بدست بیاری اگه دوستم داری قدرمو بدون و اینجوری نکن بامن چون واس خودت گرون تموم میشه

و رفتم تو اتاقم اونم پاشد رفت، من خطمو خاموش کردم چون حرف حساب حالیش نبود و هی گولم میزد خیلیم از دستش شاکی بودم الان چهار روزه ازش خبر ندارم😓

بااینکه خودم این حرفارو زدم و به رو خودم نمیارم ولی خودم بیشتر دارم دق میکنم خیلی دوستش دارم😭😣 بنظرت چیکار بکنم؟آیا کار درستی کردم؟

2740
عزیزم چیکار کردی به نامزدت گفتی

با شوورخواهرم حرف زدم خداروشکر خوب پیش رفت به خواهرمم گفتم من وقتی ما پشت هم باشیم میتونم دووم بیارم ولی در غیر اینصورت نابود میشم و خلاصه کلی نصیحتو دردودل و حرف و اونم عذرخواهی کرد ولی بازم نمیتونم بش اعتماد بکنم

فقط این وسط نامزد کثافتم مگه گوش میداد اصلا نمی‌خواست گوش بده ولی لعنتی میمیرم براش

خواهش میکنم دعا کنین دارم نابود میشم نه خواب دارم نه خوراک😣💔این چندروزو کامل فقط دارم گریه میکنم الان دیگه حتی نمیتونم پنهانم بکنم کلا عزادارم😭

با شوورخواهرم حرف زدم خداروشکر خوب پیش رفت به خواهرمم گفتم من وقتی ما پشت هم باشیم میتونم دووم بیارم ...

نگران نباش تو تلاشتو کردی بقیشو بسپر به خدا انشاالله که زودتر مشکلت حل بشه و دلت آروم بگیره توکلتو بده به خدا 

نگران نباش تو تلاشتو کردی بقیشو بسپر به خدا انشاالله که زودتر مشکلت حل بشه و دلت آروم بگیره توکلتو ب ...

عزیزم ممنونم ازت که بهم انرژی مثبت و قوت قلب میدی❤️‍🩹

دم شما گرم واقعا انشالله همیشه زندگیت پر از شادی و آرامش باشه💕