2737
2734

نامزدیتو به هم بزن از قدیم گفتن سالی ک نکوست از بهارش پیداست مهاجرت کن که خودت اذیت نشی

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
من نمی‌دونم خواهرم رمز گوشیشو عوض کرده و به من میگه من دوست پسر دارم ولی تو نمیتونی ثابت کنی😖😖 نم ...

چی؟ متوجه نشدم چی گفتی؟ شما میخوای دارو بریزی که گوشی شوهرتو چک کنی؟

کاربری سوم 🥲 سال ۹۷ کاربری اولمو زدم 🥲سر هیچ و پوچ خودمم نمیفهمم چرا میام میبینم زده تعلیق شدی نی نی یار خیر نبینی  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم اگه این احساس واقعی هست و مطمئنی که چیژی بینشون هست با دوتاشون هم جدا جدا صحبت کن بگو خوشم نمیاد با خواهرم راحت باشی و به خواهرت هم تذکر جدی بده موقعی هم که با نامزدت هستی یه کم بهش برس کلامی عاطفی بهش محبت کن وقتی بوسیدت  تو هم ببوسش ولی آروم، کاری کن خواهر و نامزدت اصلا هم و نبینن نامزدتبا تو اکی بشه خواهرت به چشمش نمیاد اصلا

نامزدیتو به هم بزن از قدیم گفتن سالی ک نکوست از بهارش پیداست مهاجرت کن که خودت اذیت نشی

آره همین قصدو دارم ولی اگه الان بهم بزنم زندانیم میکنن کتکم میزنن و بدتره دارم برنامه ریزی میکنم خونه و زبون و همه چی اوکی شم دیگه کلا برم اینجا دیگه جای من نیست🖤

بنظرت ترکیه خوبه واسه مهاجرت؟

2731
خواهرت که لاشیه، مخ نامزدتم زده در هر حال جدا شو از این پسره، ازش برای شما شوهر درنمیاد. تا کار بیخ ...

الان میکشنم دارم برنامه ریزی میکنم واسه مهاجرت

خواهرعوضیم افتخار می‌کنه به من میگه من راحت میتونم هرکسو بخوام عاشق خودم بکنم😣خو لامصب چرا خواهرت

بیشترین مقصر خواهرم اون که هرچی باشه بچه مردمه ولی فک کن خواهر عزیزتر از جونم خونوادم😭💔

به پیشنهاد خواهرم رفتیم مسافرت خونوادگی روز تولدم بود ولی انگار نه انگار شوهر خواهرم خودش چون کار ...

یاد تاپیک مریم امیرجلالی افتادم دوباره 

امیدوارم ساختگی نباشه باز 

اگ جدی باشه تموم کن بزار هر کار میخوان بکنن ولی اول نیاز داری ب ی مدرک قوی ک خانوادت اگ نذاشتن طلاق ...

کاش تو این خونواده یه دنیا نمیومدم اصلا کسی بهم گوش نمیده اگه هزارتا مدرک جمع بکنمم بازم من میشم مقصر

الان میخوام با نامزدم درموردش حرف بزنم 

از یه طرفم دارم برنامه ریزی میکنم که کلا برم اینجا دیگه جای من نیست

2738

الهی عزیزم چه سرنوشت تلخی ایشالا یه ادم لایق نصیبت بشه خیلی خودتو درگیر آدما نکن ما همه فقط در اخر خودمونیم و خودمون و این جمله رو هيچوقت فراموش نکن هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس فقط به خودت اعتماد داشته باش و رها کن چيزي رو که آزارت میده 

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
2706