2737
2739
عنوان

راهنمایی در مورد شغل آنلاین

157 بازدید | 31 پست

سلام خانوما میتونم بپرسم کدومتون شغل مجازی دارین؟ و حدود درآمدتون چقدره؟ عاقلانه هست از کارمند رسمی انصراف بدیم بیایم شغل مجازی؟ نه صرفا به خاطر درآمد به خاطر آقا بالاسر نداشتن و دردسرهای کارمندی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با دو تا بچه دو تا کار مشکله مگه اول به صورت محدود باشه کسی می‌شناسین تو این کار باشه حدود درآمدش می ...

عزیزم چه ربطی داره، کارمندی که نیست که حقوق ها مشخص و مثل هم باشه... شغل آزاد درآمد ها خیلی متفاوت هست... ممکنه یکی درآمد خیلی بالا و نجومی داشته باشه یکی هیچی... اره به صورت محدود و به هر شکلی که میتونی شروع کن... سخته ولی اگه میخوای باید سختیش رو بکشی... اگه مامانت نزدیکته و بچه رو نگه می‌داره کارت راحت تره 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
عزیزم چه ربطی داره، کارمندی که نیست که حقوق ها مشخص و مثل هم باشه... شغل آزاد درآمد ها خیلی متفاوت ه ...

اره بچه دست مامانم هست از بابت بچه مشکلی ندارم ولی واقعا همکاری بی ملاحظه و حجم زیاد کار با حقوق کم هستم کرده

2738
دردسر داره چه روزای که به خاطر حرف ناحق رئیس گریه کردم

اره عزیزم من خودم توکار آنلاین هستم

خداروشکر درامدش خوبه واگر جدیت داشته باشین به بهترین نتیجه ها میرسین

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون
اره عزیزم من خودم توکار آنلاین هستم خداروشکر درامدش خوبه واگر جدیت داشته باشین به بهترین نتیجه ها م ...

میشه بدونم چه کاری و حدود درآمدتون چنده و چند ساعت در روز براش وقت میزارین؟

اره بچه دست مامانم هست از بابت بچه مشکلی ندارم ولی واقعا همکاری بی ملاحظه و حجم زیاد کار با حقوق کم ...

شغلت چیه... حقوقت الان حدودی چقدره... ساعت کاریت چقدره 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
اره بچه دست مامانم هست از بابت بچه مشکلی ندارم ولی واقعا همکاری بی ملاحظه و حجم زیاد کار با حقوق کم ...

من خودم خانه دارم واین کارو شروع کردم ولی ازهمکارا چندنفربودن که بعد اشنایی با این کار از شغل دولتی شون انصراف دادن

چون هم به خونه زندگیشون نیرسن هم بیشتر از شغل اولشون درامد دارن

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون
میشه بدونم چه کاری و حدود درآمدتون چنده و چند ساعت در روز براش وقت میزارین؟

کارمون نتورک مارکتینگ یا همون شغل اینترنتی هست درامدش پورسانتیه هرچقدر تلاش کنی همونقدر درامد داری

ساعاتش بسته به خودتونه ولی سه ساعت حداقل باید باشه تو طول روز

شغلت چیه... حقوقت الان حدودی چقدره... ساعت کاریت چقدره 

کارمند یه اداره دولتی با پاس شیر ۷:۳۰ تا ۱۳:۱۰ ولی خوب قبل ۷ میام بیرون.حدودا ماهی ۱۰ یا ۱۲تومان میاد دستم با ۸ سال سابقه کار

2706