2733
2739
عنوان

جای من بودی چیکار میکردی

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 41 پست

بقران سیرم کرده از زندگی دست بزن داره سر هرچی منو میزنه توهین میکنه منم هیچ کاری نمتونم بکنم 

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.

الانم من تنهام هیچ کس غیر خدا ندارم اما سیرم کرده از زندگی دوست دارم تنها باشم ازاد باشم توروخدا بگید چیکار کنم

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار کنم راهنمایم کنید 😭😭

الانم من تنهام هیچ کس غیر خدا ندارم اما سیرم کرده از زندگی دوست دارم تنها باشم ازاد باشم توروخدا بگی ...

خب خانوادت الان چی شدن؟

من فهمیده‌ام که وقتی دهانت را می‌بندی قدرتمندتر هستی .
2742
خب خانوادت الان چی شدن؟

هستن ولی از اون موقع تا الان قطع رابطم بهاشون  از بس که زجر کشم کردن وحشت دارم ازشون اگه بخوام طلاق بگیرم دیگه هیچ باید خودمو بکشم راحتتره تا زندگی کردن بهاشون 

هستن ولی از اون موقع تا الان قطع رابطم بهاشون  از بس که زجر کشم کردن وحشت دارم ازشون اگه بخوام ...

الان چندساله ازدواج کردی بچه هم دادی

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
الان چندساله ازدواج کردی بچه هم دادی

۱۰ ساله اره ۲ تا پسر

الهی عزیزم 

درستو میتونی ادامه بدی؟ 

یه هنری یاد بگیری و ازش کسب درآمد کنی مثل خیاطی 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
2740
هستن ولی از اون موقع تا الان قطع رابطم بهاشون  از بس که زجر کشم کردن وحشت دارم ازشون اگه بخوام ...

خب چرا برا خودت کار نمیکنی که دیگه شوهرت برات مهم نباشه

شوهرت که همش خونه نیست مگه بری بیرون میفهمه؟

خب چرا برا خودت کار نمیکنی که دیگه شوهرت برات مهم نباشه شوهرت که همش خونه نیست مگه بری بیرون میفهمه ...

چیکار کنم یعنی اونم همش خونس کارش جوریه که ۶ صبح میره ۱۰ صبح خونس دیگه همش تو خونه نشسته و فقط غر میزنه و دعوا 

خواهریه دفه دیگه زدبروازش شکایت کن ومهریتوبزاراجرا.مهرتوبگیربرو براخودت خونه بگیرمستقل زندگی کن شجاع ...

مگه خونوادم میزارن تنها زندگی کنم ما مرد سالارین اینجا ب زن هیچ حق نمیدن تنها زندگی کنه

چیکار کنم یعنی اونم همش خونس کارش جوریه که ۶ صبح میره ۱۰ صبح خونس دیگه همش تو خونه نشسته و فقط غر می ...

براچی ازش می‌ترسی الان اگه بری بیرون چیکارت میکنه؟

مگه خونوادم میزارن تنها زندگی کنم ما مرد سالارین اینجا ب زن هیچ حق نمیدن تنها زندگی کنه

اگه تنها زندگی کنی چطور میخوان جلوتو بگیرن

2706