2737
2739
عنوان

ازدواج سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1811 بازدید | 132 پست
یعنی روستایی 

انوقت روستایی ها چه مشکلی دارن ؟ 

اگه با کسی مشکل دارید میتونید از لفظای دیگه استفاده کنید

همین مواد خوراکی ک ما داریم استفاده میکنیم همش بخاطر وجود همون روستایی هاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی زشته این لفظو برای توهین ب کار میبرن کلی کاربر اینجان ک روستا زندگی میکنن میشکنه دلشون 

من خودم شهر زندگی میکنم اما خوب خانواده پدریم مادریم روستایین زشته خوب ادم بهش برمیخوره؛

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
2731
انوقت روستایی ها چه مشکلی دارن ؟  اگه با کسی مشکل دارید میتونید از لفظای دیگه استفاده کنید هم ...

من چیز بدی نگفتم که یکی  به یه شخصی گفت دهاتی بعد اون طرف گفت یعمی چی منم گفتم یعنی روستایی 

منم بهم برخورد اخه تا یه چی میشه میگن فلانی دهاتی اخه خیلی ماشالله فرهنگشون پایینه اینجور افراد

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
منم شهرم اما روستا چشه مگه اونجا آدم خود زندگی و طبیعتو میبینه واقعا 

اره والا مخصوصا اونم شمال گیلان که همه واسه تفریح میان اونورا

2740
درونگرا ساکت و از شلوغی فراری.کار کردم و ورزش گاهی مسافرت رفتم.اهدافمم مث بقیه درس خوندم کار کردم خو ...

خب 

پس دنبال شخصی با این ویژگی ها بگردید یا حداقل نزدیک به این خصوصیات که نه شما اذیت بشید و نه خانم 

عزیژم شما مال کدوم دهیی؟ده شمارو‌نگفتم برو به خودکشیت برس

دوست عزیز 

من ۲۰ ساله ک تو روستا زندگی میکنم .

بیاین و فرهنگ ما و فرهنگ خودتونون رو مقایسه کنین 

فرق ما اینه  

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
2706