2733
2734
عنوان

ازدواج سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1837 بازدید | 132 پست
نه مجردم.فقط ی خواستگاری رفتم ک نشد

ببینین دنیای خانوما پیچیده اس کلا

بعضی خانوما حساسن و..

بعضی خانوما از هزار تا مرد مردترن

برای وارد شدن به دنیای خانوما باید هم مطالعه کنید هم از اطرافیان ببینین که چجور ادمایی ان

مردا به دلیل کارهایی که میکنن همیشه روحیه ی جدی دارن البته نه کاملا

زن ها روحیشون لطیفه و حساسه

شاید یه کلمه یا جمله برا شما مرد ها هیچ مشکلی نداشته باشه ولی همون حرف رو به خانوم بزنین ناراحت شن...

تفاوت هاشون از  زمین تا اسمونه

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
اخه ادم سالم کم پیدا میشه اکثرا ظاهرسازی میکنن بعدا اون روشونو نشون میدن

آدم خودش خوب باشه و از خدا بخواد ک خوبا رو سر راش بذاره یعنی توکل کنه بخدا موفق میشه تو این انتخاب

اگ دوره نامزدی همه واقعا ب شناخت همدیگه فک میکردن و اگ ب تفاهم نمیرسیدن همونجا تموم میکردن طلاق خییلی کمتر میشد

تو نامزدی یعنی قبل عقد میشه تا حدودی خودشو خانوادشو بشناسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعوای چی؟ فقط هنوز حرفاشو نتونستم هضم کنم با اینکه مذهبی نیستم 

همینایی که دارن تو تاپیک دعوا میکنن و میگم عزیزم 

شما نه 

دروغ بود کل تاپیکش 

از این تاپیکای جاریم به شوهرم نظر داره زیاده

همشم چرته برای بازدید بیشتر 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

فقط مهربون و چرب زبون باش به خودت برس و واسش خرج کن و متعهد باش 

تضمین میدم واست میمیره و عاشقت میشه 

درضمن دنیای زن هارو با نینی سایت اصلا مقایسه نکن اینجا ۹۰ درصد تاپیک ها دروغ و چرت و پرته

2731
همینایی که دارن تو تاپیک دعوا میکنن و میگم عزیزم  شما نه  دروغ بود کل تاپیکش  از ا ...

چجوری فهمیدی دروغه ؟ 

چرا من انقدر زود باور میکنم😑💔 تازه چقدر دلم براش کباب شد کم مونده بود دعا کنم خانواده شوهرش و  شوهرش  همگی برن زیر تریلی هیجده چرخ

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤
2740

چه ربطی داشت ؟! ینی حتما باید بین زنها بودی تا مفهوم زندگی مشترک رو بدونی ؟! احتمالا بهزیستی بزرگ شدی؟! چون اگه کسی تو خونواده بزرگ شده باشه .. از خانواده مفهوم زندگی رو میفهمه . مفهوم باهم شدن یکی شدن و در خوشی و ناخوشی ها شریک بودن . اینکه یه سریا خوشبخت نیستن و بد میگن دلیل بر این نیس ک ازدواج بده .. به سن هم نیس . به ازدواجه خوبه .. و خب حتی خونواده خوده طرف هم خوشبخت نباشه بهرحال شده خاله عمه عمو یا هرکی دیگه هستن کسایی ک خوشبخت باشن و بشه ازونا زندگی رو الگو گرفت

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
ینی چی مرد ترن؟

یعنی اینکه روحیاتشون تصمیم هایی که میگیرن و حرفایی که میزنن باعث میشه که از مرد ها هم مرد تر بنظر برسن

مثلا یه خانومی رو درنظر بگیریم که مثل همه ی خانوما روحیه اش لطیفه 

یه خانومی رو نظر بگیریم که از سن کم رو پای خودش ایستاده و مستقل شده و ..

قطعا خانوم دومی روحیه اش از اولی فرق داره. بعضی خانوما هستن که اونقدر تلاش میکنن اونقدر در زمینه ی کاری موفق میشن و پله های ترقی رو طی میکنن که اگه یه مرد در همون شرایط قرار میگرفت نمیتونست این کار رو بکنه. بخاطر همین میگن بعضی خانوما از مردا مردترن

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
من چیز بدی نگفتم که یکی  به یه شخصی گفت دهاتی بعد اون طرف گفت یعمی چی منم گفتم یعنی روستایی&nbs ...

عههه ببخشید من معذرت می‌خوام فکر کردم اون خانومید شما 

اره نمیدونم خودشون کی هستن

اخه خودش همه جدو ابادش واسه شهرن خود شهریا هم اولش روستایی  بودن 🥆

سلام عزیزم چطوری☺️🌸

روانشناس،تراپیست🌿...زنده کردن روح و روان انسان ها🌱مشاور فردی،زوج درمانگر☺️🍀
عههه ببخشید من معذرت می‌خوام فکر کردم اون خانومید شما  اره نمیدونم خودشون کی هستن

خواهش میکنم 

ولش کنین بعضی از ادما ارزش بحث‌کردنم حتی ندارن!

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
2706