2733
2734
عنوان

ازدواج سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1837 بازدید | 132 پست
الهی همیشه زندگیتون خوب باشه و دوستدار هم باشین❤

فدات همچنین گلم

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
دوست عزیز  من ۲۰ ساله ک تو روستا زندگی میکنم . بیاین و فرهنگ ما و فرهنگ خودتونون رو مقایسه کن ...

👌👍

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا انقد خودمون قضایا تو زندگی داریم وقت نداریم ناراحت شیم ازشون 🤣🤣

بیشتر خنده داره این طرز حرف زدنشون 😂

دعاهام و نفرینام در حق دیگران ب شدت گیراست .... نفرین ک ن ... ولی دعا نیاز داشتی بهم بگو 💔 خدا تو دلهای شکسته خونه داره و من یک دنیا دلم شکسته 🙂🙃                                                                                         لطفا برای یل ام البنین یک صلوات بفرستید 🙏🙏🙏
چجوری فهمیدی دروغه ؟  چرا من انقدر زود باور میکنم😑💔 تازه چقدر دلم براش کباب شد کم مونده بود ...

عکس گذاشت دستش رو شد 

۹۹ درصد تاپیکای اینجا فیکه گل 

اصلا خودتونو درگیر نکنین

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2742
ممنون از شما

خواهش میکنم

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
خب چرا بهش گفتی دهاتی؟گناه داره

من نگفتم که؟

بابا میگم یکی‌به این کاربر گفت دهاتی بعد ایشون نفهمید معنیش چیه منم گفتم یعنی روستایی 

اگه کامنتا بخونی میبینی که من طرفداری کردم 🥆😑

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
2740
آهان عذرمیخوام عزیرم

خواهش میکنم. یه کاربر دیگه هم منو با اون کاربر اشتباه گرفته بودن😐😂

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید