2737
2734
عنوان

جواب دندون شکن 🤪بیا یاد بگیر

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 53 پست
یه نفر به هم گفت تو اگه بری آمریکا من میرم افعانستان خیلی هم با کنایه بود منم چیزی پیدا نکردم بگم ۲ ...

بگو بعیدمیدونم افغانستان راهت بدن چون اوناهم دیگه باکلاس شدن!

مورد دوم

بگو پیاز هرچقدم گرون بشه بازم قاطی میوه هانمیشه،این مثال پولدارشدن بعضیاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بارمحترمانه بگو اسمم روعوض کردم اگریادت میره مشق شبت بشه ازروش چندباربنویی تا آویزه گوشت بشه بعی ...

بعد یه چی هم هست 

طرف مثلا به من میگه مریم بعد جلو یه نفر از من حرف میزنه بعد اون طرف که نمیدونه من اسمم رو عوض کردم میگه مریم کیه اونم میگه بابا همون کیمیا دیگه منم از این خیلییی بدم میاد تو اینجور مواقع چی بگم

کاربری دست سه تا دوسته خوشگل و مهربونه ❤️
بعد یه چی هم هست  طرف مثلا به من میگه مریم بعد جلو یه نفر از من حرف میزنه بعد اون طرف که نمیدو ...

به اون که نمیدونه بگو اسمم مریم هس

این بنده خداآلزایمرداره یادش میره

ضمناتواین مورد خب طرف واقعانمیدونسته دیگه

سراسم خیلی ناراحت نشو طبیعیه حالاکه عوض کردی ی کم مردم سردرگم بشن ویادشون بره

2731
بگو بعیدمیدونم افغانستان راهت بدن چون اوناهم دیگه باکلاس شدن! مورد دوم بگو پیاز هرچقدم گرون بشه با ...

عالی بود 😁😆

حالا فهمیدم جوابای من خیلی بچگونه بوده 

به اون که نمیدونه بگو اسمم مریم هس این بنده خداآلزایمرداره یادش میره ضمناتواین مورد خب طرف واقعانم ...

اهوم درک میکنم 

ولی الان سه ساله مثلا میگن مریم کیه میگه بابا کیمیا دیگه از اینش بدم میاد نمیگه دختر فلانی خب چرا با واسطه حرف میزنه 

ولی سعی میکنم یکم صبور باشم 😅

هرکی گفت چرا ازدواج نمیکنی بگو منتظرم شوهرت تو رو طلاق بده منو بگیره 😂

ولی بعدش طوفان میشه 

من سال دیگه کنکور باید بدم هرجا دیدی منو فحشم بده دعوام کن تا برم سر درسم❤️پیشاپیش بخاطر فحش ها ممنونم 
2738
اهوم درک میکنم  ولی الان سه ساله مثلا میگن مریم کیه میگه بابا کیمیا دیگه از اینش بدم میاد نمیگ ...

ولی خدایی مریم جون کیمیا قشنگ تر نبود اگ ناراحت نمیشی البته

مبتلا به کرم درون بی قرار...😂😁  
یه نفر به هم گفت تو اگه بری آمریکا من میرم افعانستان خیلی هم با کنایه بود منم چیزی پیدا نکردم بگم ۲ ...

بگو خوبه ک می‌دونی ک راهت نمیدن 

بعید می‌دونم البته افغانستان هم راهت بدن

دیگه وا نمیشه این در،صبح نمیشه این شب...

خونه دخترعمم بودم. وضعیت مالیشون اوکی نیست میز نداشتن. بعد زن عموش خونشون دعوت بود واسه شام ، گفت اه میز ندارین؟عادت ندارم رو زمین بشینم.

منم برگشتم گفتم مادرجان تهش که قراره هممون بمیریم تو یه متر خاک دراز بکشیم پس بهتره زیاد به این وسایل عادت نکنیم

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
هرکی گفت چرا ازدواج نمیکنی بگو منتظرم شوهرت تو رو طلاق بده منو بگیره 😂 ولی بعدش طوفان میشه 

😂😂با ایوللل 

عب نداره میخواست حرف نرنه🤣

2706