2733
2739
عنوان

جواب دندون شکن 🤪بیا یاد بگیر

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 53 پست
متوجه میشن عزیزم اصلا به اون چه ربطی داره  میگفتی مامانت به تو یاد نداده سرت تو کار خودت باشه& ...

انقدر اعصابم خورد شد خود اون آقا چیزی نگفت این بی‌شعور پرید وسط بدون اینکه چیزی بدونه 

جان فدای خنده خوبان و روی ماهشان کز وجاهت می‌شود آئینه خاطر خواهشان
انقدر اعصابم خورد شد خود اون آقا چیزی نگفت این بی‌شعور پرید وسط بدون اینکه چیزی بدونه 

اعصاب خودتو واس یه عده نفهم خورد نکن 

ولی کاش اونجا یه جواب دندون شکنی میدادی بهش 

بعضیا ارزش احترام ندارن 

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعصاب خودتو واس یه عده نفهم خورد نکن  ولی کاش اونجا یه جواب دندون شکنی میدادی بهش  بعضیا ...

عصبانی شدم سریع هم رفت فرصت نشد 

عصبانی شدم سریع هم رفت فرصت نشد 

دفعات بدی که ایشالله همچنین موقعیتی براتون پیش نیاد همیشه جواب بدین 

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
2731

جوابشو دادم گفتم اتفاقی نیوفتاده ک بزرگش میکنی با عصبانیت 

ولی خب ب قول شما دنبال جواب دندان شکن بودم ک پرسیدم 

فرض کن داری رمز کارتتو ب کسی میگی شلوغ و نمیشنوه مجبور بشی یکم بلند تر بگی بعد ی مرده دیگه از راه بر ...

باشمابودم

ادم زنده وکیل وصی نمیخاد

زبانت تودهنت باشه بهترازاینه که بیرون ول بچرخه

یادمودبانه توضیح میدم که طرف نشنیدو....

دوستان من خیلی لاغر م در جواب کسایی که میگن چرا انقدر لاغری و چرا رشد نمیکنی چی بگم 

بگو هیجانم بالاس خوش میگذره بهم 

بگو واگذار کردم به شما رشدمو

دیگه وا نمیشه این در،صبح نمیشه این شب...
2738