2737
2739
عنوان

اختلاف سنی زیاد با پدر و مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 85 پست
منم تنها محدودیتی که دارم همین سفره🚶‍♀️البته چندان مشکلی ندارم باهاش

من کم کم شروع کردم گذاشتن دیگ حتی سفر خارجی 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️

منم اختلاف سنیم با مامان بابام همینقدره،ولی اونا همش مریضن،همش باید نگرانشون باشم

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه بد یعنی اجازه نداری بخری یا برات نمی خرن

منکه خودم نمیرم بیرون که بخرم

خودشونم به فکرشون نرسیده که درمقابل همسنام عقب موندم

یه بار اینو به بابام گفتم دعوا شد دیگه دهنمو بستم.. سرمو میندازم پایین میرم میام کار خودمو میکنم حوصله جنجال ندارم خستم😃

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
2731
من که خلاف سنی با بابام کلا ۱۸ ساله خودمم ۱۸ سالمه بابام ۳۸ با مامانم هم ۱۵ سال اختلاف سنی دارم خودم ...

اگه اختلاف سنی با بابات ۱۸ ساله و خودتم ۱۸ سالته پس پدرت الان باید ۳۶ سالش باشه ن ۳۸

دردنیایی که روحم مرا تنها میگذارد انتظار ماندن از دیگران بیجاست...
منم اختلاف سنیم با مامان بابام همینقدره،ولی اونا همش مریضن،همش باید نگرانشون باشم

اخ اخ اینم هس خودم کم مریضم همیشه باید داغ بقیه رو هم بکشم داداشم مامانم بابام تا یه چیزی میشه قلبم وایمیسه

من کم کم شروع کردم گذاشتن دیگ حتی سفر خارجی 

من 18 سالم به زور شده

سفر داخلی نمیزارن 🚶‍♀️

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
منکه خودم نمیرم بیرون که بخرم خودشونم به فکرشون نرسیده که درمقابل همسنام عقب موندم یه بار اینو به ...

حالا بابای من این مورد رو چیزی نمیگه حتی خودشم میخره میگه استفاده کن خودم نزاستم بگیره لوازم ارایش رو بلد نیستم استفاده کنم یادگرفتم میگیرم

2740
من 18 سالم به زور شده سفر داخلی نمیزارن 🚶‍♀️

خب منم تقریبا ۱۹بود رفتم شمال ولی خب خالمم اومد

بعد دیگ مثلا تا شیراز ک خونه خودم شیراز بود میرفتم تنها خونه 

بعد دیگ خونه آشنا ها ک دور بود کم کم رفتم تنها 

بعد دیگ هی ذره ذره ک مغزشون آمادگی پیدا کرد اول از چیزای کم شروع کنید 

من با مامانم 47 سال اختلاف سنی دارم..کمی اختلاف نظر هست و بعضی مسائل نه جذابه و نه قابل درکه براشون ،موقعی که مجرد بودم این یکی از مشکلات بود ولی از اون ور کلی هم تجربیات دارن که مادرهای دیگه ندارن و کلی درس زندگی..بزرگتر که میشیم نگرانی مریضی ها و بیماریهاشون اذیت کننده هست..

عضویت در چالش کاهش وزن بامداد خمار                           قد164 وزن اولیه 75 وزن فعلی 73.100 وزن هدف 55🤗. شروع رژیم آبان۱۴۰۰🍂۱۴۰۰/۹/۵🏹هدف اول۷۰ ✅هدف دوم۶۶🔐هدف سوم۶۲🔐هدف چهارم۵۸🔐هدف پنجم۵۵🔐💃🏹برخی افراد می‌خواهند به تناسب اندام برسند. برخی آرزو می‌کنند که این اتفاق بیفتد. برخی آن را عملی می‌کنند.     
خب منم تقریبا ۱۹بود رفتم شمال ولی خب خالمم اومد بعد دیگ مثلا تا شیراز ک خونه خودم شیراز بود میرفتم ...

هعی

مرسی یک کاریش میکنم😂🤕

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
من که خلاف سنی با بابام کلا ۱۸ ساله خودمم ۱۸ سالمه بابام ۳۸ با مامانم هم ۱۵ سال اختلاف سنی دارم خودم ...

خب که چی ؟ 

بسه دیگه 

چقدر بگیم وقتی یکی داره از غصه اش میگه شما شادیت رو به روش نیار 

کاش دیرتر ازدواج کرده بودی اول اینها رو یاد می گرفتی 

با چی مثلا شروع کنم چی بگم اخه اینم نمیدونم    

مثلا کم کم برو باشگاه 

بعد کلاس دیگ 

یا کتابخونه 

توقع نداشته باش یهکو اتفاق بیوفته با ملایمت خودت قدم بر دار بعد خرید برو مثلا بگو فلان دختر آشنا هست با اون کم کم 

عزیزم 

2706