2737
2734
عنوان

اختلاف سنی زیاد با پدر و مادر

843 بازدید | 85 پست

لطفا بیاید بگید چیکار کنم :)

من 18 سالمه مامانم 57 سالشه بابام 63 اختلاف سنیشون با من خیلی زیاده حس خیلی بدی دارم 3 تا برادر دارم همشون ازم بزرگترن کوچیکه 2 سال فاصلمونه فقط من و اون الان با خانواده زندگی میکنیم ولی من حس میکنم زندانیم اونا دیگه هیچ ذوق و شوقی ندارن بیشتر وقتا اصلا هم نمیتونم باهاشون درد و دل کنم هیچ جایی هم اجازه ندارم برم با دوستام نمیتونم برم بیرون ولی پسرا میرفتن سفر حتی الان اخریه هم یا میگه سرکارم یا با دوستاش بیرون ولی من سر همین دیگه حس میکنم دوستی هم ندارم دیگه ذوق  شوقی هم ندارم برا کاری که قبلا دوست داشتم دوسشون دارم ولی نمیتونم دیگه من جوونم خیر سرم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مامانت همسن بابامه منم بیرون نمیرم عقایدشون با من خیلی فرقه لوازم ارایشیم ندارم ارایشم نمیکنم حتی ...

چند سالته اخه رژ که چیز بدی نی 

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️
مامانت همسن بابامه منم بیرون نمیرم عقایدشون با من خیلی فرقه لوازم ارایشیم ندارم ارایشم نمیکنم حتی ...

دقیقا بابا ما جوونیم دوست دارم مث همس سنام خوش باشم نه اینکه مثل ادم بالغ 30 ساله رفتار کنم

2738
😐من ۳۲ ام بابام ۷۸😂🤣🤣 مامانم ۶۹😐🤣🤣🤣

رابطه ات چطوره باهاشون؟

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
چند سالته اخه رژ که چیز بدی نی 

۱۸،۱۹

نمیدونم کلا لوازم ارایشی ندارم

یکی دوبار از مال مامانم برداشتم🚶🏻‍♀️

تاپیک قبلم همه چیز پیداست😅

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
من که خلاف سنی با بابام کلا ۱۸ ساله خودمم ۱۸ سالمه بابام ۳۸ با مامانم هم ۱۵ سال اختلاف سنی دارم خودم ...

یا حسین چه جالب ایشالله سالم بدنیا بیاد همیشه هم شاد باشید  

رابطه ات چطوره باهاشون؟

بابام🥹🥹آروم آروم ...کلن بی آزاره😂😂کاری ب کار ما نداره هر چند من مجردیامم اینجور بود بابام ..ولی مامانم ن😑😑😑رو مخه...خیلی

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
بابام🥹🥹آروم آروم ...کلن بی آزاره😂😂کاری ب کار ما نداره هر چند من مجردیامم اینجور بود بابام ..ولی ...

خدا حفظشون کنه برات گلم😍💋❤️

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍

پارک یا کتابخونه یا باشگاه برو کلی دوست دیدا کن

سفر مجردی خوب نیس حتی برا پسرا

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706