2733
2734
عنوان

اختلاف سنی زیاد با پدر و مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 85 پست
حرفتو قبول دارم ولی آخه دیگه الان اکثرا همینقدره تفاوت سنیشون با بچه هاشون  مخصوصا بچه دوم

درسته سن ازدواج بالا رفته👌🏻

البته جامعه هم داره به سویی میره که پدر و مادرا به روز میشن پابه پای بچه هاشون و این مشکل قبلی رو رفع میکنه..

البته استثنا هم این مابین هست🚶🏻‍♀️

به تاپیک های قبلاً من ،اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂 دیگه تا هشتم تیر ، اینجا نمیام.🙂
دقیقا بابا ما جوونیم دوست دارم مث همس سنام خوش باشم نه اینکه مثل ادم بالغ 30 ساله رفتار کنم

خب منم با مامانم اختلاف سنیم کمه ینی ۱۵ سال

ولی اونم به من آزادی چندان نمیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه از نظر دوست پسر و اینا میگید من رفیقم ندارم       ولی خودمم از این روابط حداقل تا ...

اینا به سن نیست 

مادرم من با مادربزرگم 20سال فرق سن داشتن 

مادرم میگفت نمیذاشتن بریم تو دالان خونه 

مدرسه هم نفرستادن بیچاره رو 

اون وقت دختر اخری رو سر پیری آوردن ت وسن 60 سالگی 

این دختر میرفت شهر دیگه دانشگاه بماند 

هر چی هم میدید اگه نمیخریدن براش پاره شون میکرد

اتفاقا هر چی پیرتر بشن رئوف تر میشن 

شما هم اعتمنا درو جلب کن 

اول برو جاهای مثبت و بعد دوستای مثبت 

تا رام بشن 

حق داری

تفاوت سنی زیاد مشکلات و دیر فهمی ها و عدم تفاهم ها رو بیشتر میکنه حالا فکر کن تفاوت سن اندازه دو نسل بشه

من سن شما بودم پدر بزرگ و مادربزرگم این سن ها رو داشتن و چون پدر ‌مادرم جوون بودن و خیلی بهم آزادی میدادن ، اونها مدام دخالت میکردن و از نظرشون ما خیلی بی قید و بند بزرگ شدیم 

در حالیکه الان خیلی مقید و تحصیل‌کرده و اجتماعی هستیم 

به نظرم شما با حفظ چهار چوب های اخلاقی هر کاری که به صلاح خودت میدونی رو انجام بده زندگی کوتاهتر از اونه که بخوای بهترین سال های جوونیت رو در قید و بند افکار نیم قرن پیش هدر بدی 

پدر و مادر همه ی زندگی ما هستند ولی نباید زندگی بچشون رو با عقاید غلط ازش بگیرن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2731
دقیقا بابا ما جوونیم دوست دارم مث همس سنام خوش باشم نه اینکه مثل ادم بالغ 30 ساله رفتار کنم

عزیزم شاید با گذر زمان درست شد 

کم‌کم یکهو نمیشه تغییر داد 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️

منم تنها محدودیتی که دارم همین سفره🚶‍♀️البته چندان مشکلی ندارم باهاش

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2740
حرفتو قبول دارم ولی آخه دیگه الان اکثرا همینقدره تفاوت سنیشون با بچه هاشون  مخصوصا بچه دوم

ولی میتونن خودشون رو بروز کنن همراهش باشن من یکی حس میکنم من دارم همسنشون میشم   

میدونم دوسم دارن منم خیلی دوستشون دارم وابستم یه جورایی چون مامانم بچه که بودم 7 8 ساله دو سال تقریب ...

پس فکرتو الکی درگیر متفرقه ها نکن

به مرور حل میشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
حق داری  تفاوت سنی زیاد مشکلات و دیر فهمی ها و عدم تفاهم ها رو بیشتر میکنه حالا فکر کن تفاوت س ...

ربطی نداره 

بعضی مادربزرگ ها از مادر ها روشن فکر تر هستن امروزی تر رفتار میکنن 

به نظرم بیشتر محل زندکی مهمه 

ولی میتونن خودشون رو بروز کنن همراهش باشن من یکی حس میکنم من دارم همسنشون میشم    

عالی گفتی من احساس پیری دارم😂

به تاپیک های قبلاً من ،اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂 دیگه تا هشتم تیر ، اینجا نمیام.🙂
اینا به سن نیست  مادرم من با مادربزرگم 20سال فرق سن داشتن  مادرم میگفت نمیذاشتن بریم تو ...

نمیدونم واقعا چند بار با داداشم و زن داداشم رفتم بیرون که اونم دیگه نمیتونم خیلی دوستش دارم ولی حس میکنم چون خودشون تنهان میخوان من برم الانم که دیگه نمیگه حتی

2706