2737
2739
عنوان

اختلاف سنی زیاد با پدر و مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا بابا ما جوونیم دوست دارم مث همس سنام خوش باشم نه اینکه مثل ادم بالغ 30 ساله رفتار کنم

حتما برو خوشی کن

ولی خوشی بی دردسر

با خط قرمز

خدایی نکرده بیچاره ات نکنه 

تو همین ساید یکی گفته بود فلان دختر سال 80 فیلمش دراومده بوده که رقصیده باز چند روز ترند شده

یعنی هر کاری بکنی تا تو گور باهاته 

میگن اینی که قبرش اینجاس میبینییی ؟؟؟؟؟؟؟؟ همونیه که فلان کار  رو کرده 

من خودم تفاوت سنیم با بابام ۲۳ مامانم ۱۹

ولی انصافا تفاوت سنی کمه خیلی خوبه مخصوصا این که با مامانت کم باشه 

حالا من یه خواهرشوهر دارن بعد با دخترش ۲۱ سال تفاوت سنی دارن ولی خیلی خوب مونده بعد هر جا میرن میگن ما خواهریم😂

2731
پارک یا کتابخونه یا باشگاه برو کلی دوست دیدا کن سفر مجردی خوب نیس حتی برا پسرا

اونا که رفتن من خودمم اصلا دوست ندارم برم سفر مجردی اصلا 

کتابخونه و باشگاه هم دوست دارم برم ولی باز اجازه میخواد دیگه حوصله اینکه یه هفته بگمو ندارم حالا باز داداشم هی میگه بهشون بزارید مستقل شه حداقل بتونه یه نون بخره من برن بیمارستان هم باید باهاشون برم منو نمیزارن حتی تو خونه بمونم

منم ۳۳ سال با بچم اختلاف سنی دارم یعنی زیاده؟ 😕

به نظرم کسی که اختلاف سنی زیاد با بچش داره اگه خودشو به روز نکنه نمیتونه دو کلام با بچش صحبت کنه..

شما اگه به روز باشی و خودتو به بچت برسونی مشکلی پیش نمیاد اصلا😅

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
اونا که رفتن من خودمم اصلا دوست ندارم برم سفر مجردی اصلا  کتابخونه و باشگاه هم دوست دارم برم و ...

با حوصله و ارامش بگو درست میشه مطمئن باش دوستت دارن و نگرانتن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
حتما برو خوشی کن ولی خوشی بی دردسر با خط قرمز خدایی نکرده بیچاره ات نکنه  تو همین ساید یکی ...

اگه از نظر دوست پسر و اینا میگید من رفیقم ندارم     ولی خودمم از این روابط حداقل تا 25 26 خوشم نمیاد سیگار  و اینا هم از دومترش رد نمیتونم بشم میمیرم 

کل تفریح من اینه که بزارن برم پارک یا باشگاه  حداقل هوای بیرون و تنفس کنم

2740
به نظرم کسی که اختلاف سنی زیاد با بچش داره اگه خودشو به روز نکنه نمیتونه دو کلام با بچش صحبت کنه.. ...

حرفتو قبول دارم ولی آخه دیگه الان اکثرا همینقدره تفاوت سنیشون با بچه هاشون 

مخصوصا بچه دوم

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
من که خلاف سنی با بابام کلا ۱۸ ساله خودمم ۱۸ سالمه بابام ۳۸ با مامانم هم ۱۵ سال اختلاف سنی دارم خودم ...

این چ عادت بدیه دارین؟😅

تا یکی بگه من پول ندارم

یکی شبیه شما پیداشون میشه میگه عوضش من انقدر پول دارم تو جیبم جا نمیشه

اینم از این تاپیک🤦‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من خواهرام متولد ۹۸ ان ، پدرم ۵۰ ، زن بابام ۵۹ 

خیلی اختلاف سنی دارن 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
با حوصله و ارامش بگو درست میشه مطمئن باش دوستت دارن و نگرانتن

میدونم دوسم دارن منم خیلی دوستشون دارم وابستم یه جورایی چون مامانم بچه که بودم 7 8 ساله دو سال تقریبا بیمارستان بود خیلی مریض برا همین از وقتی برگشت خیلی وابستش شدم

2706