2733
2739
عنوان

شوهرم داشت خفه ام میکرد، اما از اینکه زنده موندم ناراحتم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 19569 بازدید | 229 پست
دخترم الان اومد تو تختم غذارو دید گفت بابا برات چی خریده میای با هم بخوریم؟ به خاطر اون بلند شدم نشس ...

نمیخاد لحظه ب لحظه خبر بزاری برو پیش بچت مریضی برو دکتر این چ زندگیه واسه شوهر و بچت درست کردی اخع

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
فقط ببینید ... غذا سفارش داده آورده توی تخت،  من با این گلویی که به زور باهاش نفس میکشم ...

اسی خدا خیلی دوست داره که شوهرت این مرده،خیلی دوست داره که توی مشکلاتت همچین مردی کنارته

نشون بده لیاقت حمایت و کمکش رو داری و زندگیتو دوست داری بخاطر مشکل خانوادگی زندگی مشترکت رو خراب نکن ای خدا،از خدا میخوام خودش کمکت کنه زندگیت خراب نشه 

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعیت ماجرا اینه که بیماری روحی بیش از اینکه به خود فرد اسیب بزنه بعد مدتی اطرافیان فرد رو هم درگیر و بیمار میکنه. فوقش یکی دوسال درکت کنن همراهی کنن، کمکت کنن ولی وقتی ببینن تلاشی نمیکنی برای بهبود خسته میشن. میبرن.

همه میگن باید ما که بیماری روحی داریم رو درک کنن دست خودمون نیس. درست ولی چرا فکر اون اطرافیان نیستین ؟

تا حالا مدت ها همنشین یه آدمی که از زندگی متنفره بودین؟

شما با بهبود نیافتنت فقط داری فضای خونه رو مسموم میکنی و اطرافیانت رو بیمار می‌کنی. تلاشتو بکن اونا گناهی نکردن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
با این ک حرکت شوهرتون خوب نبوده ولی من تا حدی بهش حق میدم بنظرم ایشون درست میگند شما خیلی نسبت ب ای ...

نه واقعا نمیخوام...

به خدا دنبال حس ترحم نیستم.

متنفرم از اینکه کسی دلش بخواد برام بسوزه...

حاضرم همیشه آدم بده باقی بمونم تا همه از من بدشون بیاد، ولی دلم نمی‌خواد کسی با ترحم نگاهم کنه.

من فقط تحملم تموم شده. چرا این روزا تموم نمیشه...

چرا هر روز با یه چالش جدید رو به رو میشیم.

چرا هر چی امتحانه سخته واسه من و خونوادمه.

یاد گریه های مامانم می افتم یه جور آتیش میگیرم 

یاد خودخوری ها و تو ریختن های بابام می افتم یه جور...

یاد بی اشتهایی عصبی خواهر کوچیکم می افتم که یه هفته است حتی آب هم نمیتونه بخوره یه جور عذاب میکشم.

برادرم که دیگه... هیچی از حال بدش نگم بهتره چون دلم بدتر آتیش میگیره.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ
2742
اونم ناراحته بخاطر شما  دوستون داره و نمیخواد اینجوری ببین تون بخاطر خانم گل هاتون که مادرشون ...

ممنونم عزیزم.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ
نه واقعا نمیخوام... به خدا دنبال حس ترحم نیستم. متنفرم از اینکه کسی دلش بخواد برام بسوزه... حاضرم ...

شما باید بری روانپزشک عزیزم

بهتون دارو میده حس و حالتون عوض میشه

اگر می تونید حضوری پیش ی روانپزشک خوب برید اگر میخواید من ی روانپزشک انلاین خوب بهت معرفی کنم

در هر صورت خودت رو نجات بده

شما قراره یک عمر زندگی کنی اینطوری نمیشه ک

اخه مشکل خانوادت چیه که داری اینیکی خانوادتم ازدست میدی؟ شوهرت رسما نابود شده وقتی نیستی فکرمیکنه رفتی خودتو بکشی میاددنبالت حداقل بخاطر بچه هات برو دکتر بهت قرص میده بیخیال عالم وادم میشی غصه هات فراموش میشن

اسی خدا خیلی دوست داره که شوهرت این مرده،خیلی دوست داره که توی مشکلاتت همچین مردی کنارته نشون بده ل ...

ممنونم عزیزم از اینکه دعام میکنید.

2740
واقعیت ماجرا اینه که بیماری روحی بیش از اینکه به خود فرد اسیب بزنه بعد مدتی اطرافیان فرد رو هم درگیر ...

درست میگین

درست میگین

تلاش کن افسردگی واقعا بین بعضی بیماری های روحی بهترین مورد برای خوب شدنه. پارانویا ، دو قطبی، اسکیزوفرنی و غیره با تلاش فرد خوب نمیشن هر چند اونام باید تلاش کنن تا بتونن خود کنترلی داشته باشن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
شما باید بری روانپزشک عزیزم بهتون دارو میده حس و حالتون عوض میشه اگر می تونید حضوری پیش ی رو ...

مشاور و روان پزشکی که چند ساله پیشش میرم هنوز باهاشون در ارتباطم.

همسرم برام بازم نوبت گرفته.

اگه همت کنم میرم.

اخه مشکل خانوادت چیه که داری اینیکی خانوادتم ازدست میدی؟ شوهرت رسما نابود شده وقتی نیستی فکرمیکنه رف ...

آخه مگه من قرص بخورم و بیخیال بشم مشکلمم حل میشه؟

مگه خوردن اون قرص شرایطی که برادرم توش افتاده رو هم می‌تونه درست کنه و نجاتش بده؟

آخه مگه من قرص بخورم و بیخیال بشم مشکلمم حل میشه؟ مگه خوردن اون قرص شرایطی که برادرم توش افتاده رو ...

شما مسئول زندگی برادرتی؟

وقتی میگن به خانواده وابسته نباشید به همین دلیله

شما به طور منطقی هیچ دلیلی برای رفتار الانت نداری

ناراحت بودن حق توعه توی این شرایط ولی افسردگی حاد نشان از وابستگی ناسالم شما به خانواده ت داره

آخه مگه من قرص بخورم و بیخیال بشم مشکلمم حل میشه؟ مگه خوردن اون قرص شرایطی که برادرم توش افتاده رو ...

نه نمیتونه ولی وقتی شمانمیتونی اونو نجات بدی چراباید همسرت و بچه هاتم ازدست بدی. یه مادر مثل موتور خونه است وقتی میخوابه کل اعضای خونه هم  ازکارمیفتن. همه چیو بسپر بخدا و خودتو نجات بده افسردگیت به مرور بیشترمیشه و نمیتونی به حالت عادی برگردی

2706