2737
2734
عنوان

شوهرم داشت خفه ام میکرد، اما از اینکه زنده موندم ناراحتم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 19569 بازدید | 229 پست
خداروشکر امیدوارم هر لحضه و ثانیه به ثانیه حالت بهتر بشه💜 خیلی بهم ریختم مارال نمیشه تو سایت بگم و ...

عزیزدلم مگه چی شده ؟ میخوای یه ساعتی که هر دو آنلاین هستیم بیا حرف بزنیم که بتونی پاک کنی.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدلم مگه چی شده ؟ میخوای یه ساعتی که هر دو آنلاین هستیم بیا حرف بزنیم که بتونی پاک کنی.

نمیشه مارال اینجا نمیتونم حتی خسته شدم از حرف از هر چیزی خسته شدم دیگه واقعا ته تهشم

الا بذکر الله تطمئن القلوب❤ماشاءالله

سلام مارال عزیز

انشالا که روبراه شدی و حالت خوب باشه

تاپیکتو خوندم ناراحت و عصبانی شدم خیلی از دستت 

دختر تو چطور با خودت و زندگیت همچین کاری میکنی 

هرچه زودتر درمانو شروع کن دوباره احساس میکنم افسردگیت خیلی بیشتر شده لطفا تلاش کن برای بهتر شدنت و زندگیت 

بخدااااا حیفه زندگیتو داری نابود میکنی دستی دستی

برادرت بالاخره یروزی مشکلاتش حل میشه و میچسبه به زندگیشو .... ولی یروزی تو بخودت میای و میبینی بچهات بزرگ شدن و تو از بزرگ شدنشون هیچی نفهمیدی و اصن متوجه نشدی چجوری زمان گذشته

یروزی پشیمون میشی که بخاطر برادرت و خانوادت و زندگی اونا از زندگی خودت غافل شدی و اسیب زدی به همسر و فرزندانت

همسر و فرزندان تو چه گناهی کردن که باید تاوان انتخاب اشتباه برادر شمارو بدن بجای اینکه ۲۴ ساعت بشینی به مشکل برادرت فکرکنی ۲ساعت وقتتم بزار برای زندگی و اینده خودتون 

تو خودت الان یه خانواده تشکیل دادی ولی چه فایده خانواده خودتو انداختی دور چسبیدی به مشکلات برادرت 

برادرت که تا ابد زندگیش اینجور نمیمونه هر مشکلی یه راه حل داره 

اگر افتاده زندان و بی گناه بوده بالاخره اینهمه وکیل وقاضی خوب و ماهر هست بی گناهیش ثابت میشه و ازاد میشه ولی ۱٪ به این فکر کن تو شوهر و دختراتو این وسط نابود و فدا کردی

دخترات ناراحتی تورو میبینن و فردا بزرگ میشن و تو روحیشون تاثیر داره اینا 

همسرت صبح تا شب با این شرایط زندگیا باید با چه ادمایی سروکله بزنه و خسته بشه 

شبم که میاد خونه شما از یه طرف پدرشو درمیاری خب اون بیچاره هم ارامش و دلخوشی از سمت شما میخواد 

بشینی صبح تا شب غصه بخوری مشکلات تمام نمیشه 

مشکلاتو زیاد جدی نگیر چون دیر با زود حل میشن و میرن مرحله بعدی خودتو اپدیت کن 

بخودت و زندگیت کمک کن لطفا

بخودت بیا 

2742
ببخشيد اينو ميگم عزيزم چطور تو اين شرايط ميتونى بازم ب كنكورت فكركنى ولى ب شوهرت و بچه هات ن؟ حق دا ...

من که نگفتم به بچه هام و شوهرم فکر نمیکنم.

درسمو خیلی وقت بود نیمهه کاره رها کرده بودم. خواستم برای فرار از فکر و خیال بخونم.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ