2733
2739

ما یک ساله باهمیم و تقریبا ۳ بار باهم کامل کات کردیم سریع اول ۱ ماه کشید ک دو بار برگشت تو این یک ماه و بار سوم قبولش کردم بار دوم کلا ۳ روز کات بودیم این سریع هم یک هفتس الان ک کاتیم

هر هقته س روز  کم کم دو روز دیگ اصن نریم یک روزشو باهم بیرونیم همیشه اون گفته بریم بیرون و من نگفتم همسشه برام کلی خرج میکنه هیچ وقت نزاشت من یه بار حساب کنم  تو دیت اول بهش ی بار گفتم من لواشک خیلی دوست دارم بعد هر سریع میومد دنبالم برام کلی خوراکی میخرید ولی همیشه لواشکو اول میداد میگف بیا لواشک دوس داری:))) هرجمعی دعوت میشد منم با خودش میبرد هرجایی دختر بود ب منم میگف میرفتم باهاش  هروقت کافی بود بهش بگم حالم خوب نیست سریع کارشو ول میکرد میومد دنبالم:) با این ک فاصلمون یک ساعته و اون از ساعت ۶ صب تا ۶ عصر سر کاره  بقیشم میگمم الان

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

ابراز احساسات میکرد ولی ن مثل خودم ک صب تا شب قربون صدقش میرفتم خودش بارها بدون این ک حرف احساسی بزنیم میگفت ک فلانی من دوست دارم واقعا:)

وقتی پیش هم بودیم ب جز صدای خنده چیزی بینمون رد و بدل نمیشد همیشه سعی میکرد بخندونه منو 

من افسردگی داشتم و ۱۰ کیلو کم کرده بودم و شده بودم ۴۴ کیلو  اون بهم انگیزه داد انرزی داد کمکم کزد منو برد باشگاه و کلی بهم انرژی داد تا دباره سر پا شدم و خوب شدم 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر که دوست داره 

کامل بخون لطفا:)

2728

روزایی ک کاری میکرد جایی میرفت میگفتم منم دلم خواست اگ خودش تنها بود میگف اماده شو میام باهم بریم یا اماده شو میام میریم باهم انجامش میدیم  حتی یه بار پاش بد سوخته بود کف پاش با اون حال من گفتم دلم میخاد برم فلان جا با اون پاش و حالش اومد منو برد :))

ی بار دایم سر یه مسئله ی سیلی زد بهم و وقتی زنگ زد دید دارم گریه میکنم کلی قاطی کرد و میگفت میام خونتون با دایت حرف میزنم ب چ حقی دس رو تو بلند کرده هی داد میزد ک گریه نکن

چن بارممیگفتم گریه کردم میگف چرا تو گرسه میکنی این سری گریه کنی میکشمت

همیشه هوامو داشت خداییش

صب تا شب ما کلی باهم تلفنی حرف میزدیم و چت میکردیم

ولی بعصی وقتا واقعا سرد میشد جوری ک دلم میخاست بشینم گریه کنم از دستش 

این یه هفته کلی باهام سرد شد ۵ بار در روز زنگ زدنمون شد ۲ بار  همش بیحال بود ناراحت بود ک برگشته بود ب دوست مشترکمون گفته بود من دوسش دارم ولی ن میتونم باهاش باشم ن میتونم کات کنم

عزیزم بی توجهی همیشه به این معنی نیست که طرف دوست نداره گاهی آدما دوست دارن تنها باشن حتی حوصله خودشونم ندارن شاید زیاد خسته میشه شاید از طرف خونواده درگیری ذهنی داره نمیشه از دور قضاوت کرد

2740

من هیچی نگفتم چون برام کلی خرج کرده بود کلی ارزش گداشت تولد گرفت برام و چون تولدش نزدیک بود من چیزی نگفتم دعوامون بشه و کات کنیم بگه ب خاطر تولد بود

من براش تولد گرفتم و گدشت روز تولدش خیلی با من سرد بود   فردای تولدش گفت بیا بریم بیرون باهم رفتیم بیرون هرکاری کردم گوشیشو نداد بهم  میگف اگ بگی اعتماد ندارم میدم با این ک میدونستم چیزی توش نبود  همیش دستم بدد گوشیش ولی میگف بدم میاد بی اعتماد باشی بهم پیش خودم باز میکرد رمزشو پیش خودم تو کل برنامه هاش میگشت گذشت اون روز فردای اون باز گفت بیا بریم بیروم رفتم و گفتم بهت شک دارم  گفت اگ با کسی دیگ بودم بیکار نبودم این همه راه بزنم بیام ترو ببینم با اگ کسی بود با اون میرفتم با اون وقت میگذروندم ن هروز کارمو تعویق بندازم بیام دنبال تو

داشت برمیگشت پسر فموشم بود منو رسوند و رفتن من زنگ زدم ببینم رسید گوشیو پسر عموش برداشت هرچی گفتم کجاین گفت ب تو چ گفتم گوشیو بده خودش نداد

چن بار زنگ زدم سریع اخر گفتم گوشیو نمیدی خودش نره فق بگو کجاین گفت داریم میریم دختر بازی گفتم ک میری دختر بازی گفت اره گفتم دوس مسر منو نبر خودت برو گفت اتفاقا میشنهاد دوس مسرت بود

با این ک میدونستم اذیتم میکنن و دروغ میکن و تو راه خونع. بودن عصبی شدم گفتم منم میرم پسر بازی برین گوشیو قط کردم دوست پسرم زنگ زد گفت تو غلط کزدی تو میری پسر باازی اره گفتم توم میری دختر بازی گفت اره میرم از دستم میاد منم گفتم منم از دستم میاد وقط کردم زنگ طد رد دادم

اومدم براش کلی نوشتم نوشتم نوشتم ک من بهت شک کردم ولی چیزی نگفتم ینی چی نمیتونی با من باشی چی کم گداشتم برات چیکار خاستی نکردم چی گفتی ک گوش ندادم اره دلت از جای دیگ گرم میشه 

اونم گفت تو همیشه منو قضاوت کردی همیشه دنبال بهونه بودی دمت گرم

باشه جلوتو نمیگرم میخای بری برو ولی بدون کسی تو زندگیم نیست و نمیاد دیگ حالم از عشق و عاشقی بهم میخوره خدافس هروقت دوست داشتی کار داشتی زنگ بزن من هستم. ولی دیگ حوصلشو ندارم ادامه بدم هروز شک و دعوا:(  دیگ بعد کلی این حرفا ن اون جوابمو داد ن من پیام دادم گوشیمو خاموش کردم 

پنج شنبه بود  گوشیمو ردشن کردم دیدم ساعت ۱ شب زنگ زده  ی استوریم گداشت ک امشب دلم هوای تورا هیچ.. امشب دلم دباره تو را هیچچ بگذریم شب بخیر

معین زد داشت میگفت بعد من ی تک انداختم فرداش زنگ زد گفت زنگ زدی ؟ گفنم ن تو زنگ زدی گفت کی ؟ گفتم دیشب ساعت ۱ گفت مست بودم دستم خورد گفتم اها ک اینطدر گفت اره گفت چیزی شده گفتم ن همین بود گفت دستم خورده گفتم باشه گفت کاری نداری گفتم ن گفت خدافظ :)))

تا اینجا ک دوست داره  خوب سر چی کات میکنید؟

همه چیو کامل گفتم بخون قشنگم

2706