2737
2739
عنوان

به نظرتون این پسر دوسم داره؟ یا نه؟ اگ داره چرا اینطوری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 40 پست
عزیزم بی توجهی همیشه به این معنی نیست که طرف دوست نداره گاهی آدما دوست دارن تنها باشن حتی حوصله خودش ...

دقیقا همینطور من خیلی ب ف ال اعتقاد دارم و یه نفر هست همیش ازش ف ال میگیرم خیلی برام درست درمیاد حتی گرفتم گفت دو وعده دیگ زنگ میزنه ک راست گفت و پنج شنبه زنگ زد بهم 

بهم گفت طرفت تو گذشتش شکست بدی خورده و به خاطر این میترسه نشون بده دوست داره توم ولش کنی ک توم ولش کردی و مطمئن شده ک دباره ضریه میخوره  گفت ک دوست داره و خیلی دلتنگته گفت ک عشقتون دو طرفس گفت شکست بی مورد بوده رغیب نداری اگ هم داشتی پوچ شده چون چیزی نمیبینم بعد گفت ب خاطر این زیاد ابراز احساسات نمیکنه جون میترسه نشون بده وابستته نشون بده عاشقته و تو ترکش کنی ولی همیشه با کاراش ثابت کرده دوست داره

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
چندسالته؟

من ۱۸ اون ۲۲

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۹۹ درصد پای یکی دیگه وسطه مطمعن باش چون تا دلت بخواااااد همچین تجربه ای داشتم  تو هر کلمه ای ک ...

منم همین فکرو کردم ک تموم کردم ولی این ک استوری غمگین میزاره اهنگایی ک من فرستادم واسش اونارو استوری میکنه 

با پیج خودم نمیبسنم پیج فیک دارم با اون چکش میکنم 

یا دیگ انلاین نمیشه  قبلا هنش انلاین بود و  اینا اگ دوسم داره اون کارا جیه اگ نداره اون کارا چیه

منم همین فکرو کردم ک تموم کردم ولی این ک استوری غمگین میزاره اهنگایی ک من فرستادم واسش اونارو استوری ...

منم با همین بهونه های ریزو درشت خودمو دلداری میدادم که اگه با کسیه باید زیاد انلاین باشه یا ......ولی حضوری جهاد میکرد 

یه سری لایو گزاشته بود تو ماشین اهنگ غمگینی ام که من براش فرستاده بودمو گزاشته بود با یه قیافه افسرده بعد چی؟یه دخترم کنارش نشسته بود که برن باغ

هرچی بگی از این پسرا بر میاد 

2742
منم با همین بهونه های ریزو درشت خودمو دلداری میدادم که اگه با کسیه باید زیاد انلاین باشه یا ......ول ...

هعععی:))💔

احساس میکنم دوست داره ولی شکاکیت تو بهش برمیخوره بنظرم زیاد پیگیر نشو بهش اعتماد کن 

دوست دارم برگردا چیکار کنمم😭

عزیزم بی توجهی همیشه به این معنی نیست که طرف دوست نداره گاهی آدما دوست دارن تنها باشن حتی حوصله خودش ...

خب تکلیف ما ک این وسط اذیت میشیم چیه

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2738
منم همین فکرو کردم ک تموم کردم ولی این ک استوری غمگین میزاره اهنگایی ک من فرستادم واسش اونارو استوری ...

تو متاسفانه تو گذشته گیر کردی  همین

الان ببین این آدمی که الان هست ببین 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

عزیزم به نظر من چک کردن گوشی و..‌ خیلی مسخرس 

آدم باید دلی تعهد داشته باشه،  به قول خودت این همه بهت توجه میکنه و براش مهمی چرا ب چیزای منفی فکر میکنی ، شاید اصلا عکس نامناسب چمیدونم پسر عموش تو گوشیش باشه 

الکی بحث کردید 

البته شاید منم سنم کمتر بود حساس بودم رو این چیزا ولی الان خیلی پخته تر از قبل شدم 

به چیزای مثبت فکر کن و پر انرژی باش بخوای همش گیر بدی و بهونه گیری و آره اینجوری شد اونجوری شد ازت دوری میکنه ن ای پسر بلکه هر کسی بجاش همیشه جوری رفنار کن که طرف مراقب رفتارش باشه و بدونه اگه رو خط قرمزات پا بذاره تورو در کنارش نخواهد داشت ، ن اینکه آره گوشیتو دست من ندادی پس خیانت میکنی تو دختر بازی من میرم پسر بازی بچه بازیاچیه، اون لحظه ک پسر عموش اونجوری صحیت کرو باید میگفتی شما درجایگاه نیستی اینجوری بامن صحیت کنی اوکی برید بسلامت و ولش میکردی تا هر وقت خودش اومد و توضیح داد

خب من برگشتم کامل خوندم ... 

ببین ... اول اینکه خیلی باهم میگردید 😂 بعضی اوقات آدم دلش میخواد تو حال و هوای خودش باشه کسی باهاش کاری نداشته باشه . 

بعد اینکه تو نقطه ضعفت می‌زاری تو سینی میدی دست طرف بفرما بیا روی اعصاب من راه برو . باید وقتی اون طرف می‌گفت میریم دختر بازی می‌گفتی "باشه" . همین . 

تو لج اونو درمیاری اون لج تورو درمیاره و این چرخه ادامه داره تا آخر .

طرف شوهرت هم بود میگفتم با پنجول بهش نچسب این رابطه همش اعصاب خوردیه یا باید اعتماد کنی یا اگه نداری تمومش کنی کسی که بخواد خیانت بکنه می‌کنه .

درآخرم اینکه دوستت داره ولی تحت تاثیر رفقاش و غرورش نمیتونه بیاد سمتت اگه میخواید بازم باهم باشید هم یکم فاصله داشته باشید هم اعصاب هم خورد نکنید . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
خب ماهاباید اولویت زندگی خودمون باشیم اینطوری با هر بی توجهی زود ناراحت نمیشیم اول خودت دوم خودت سوم ...

خب تو خودت تجربه رابطه داشتی ؟ که اینجور میگی ادم یکیو دوس داشته باشه کنارش میمونه خب بهش نشون میده دوسش داره ولی تنهایی هم میخواد یه کاری نمیکنه طرف فک کنه مهم نیست براش اذیت شه

خب تو خودت تجربه رابطه داشتی ؟ که اینجور میگی ادم یکیو دوس داشته باشه کنارش میمونه خب بهش نشون میده ...

اره عزیزم داشتم خیلیم سخت بود برام من فقط نظرمو گفتم گلم اگه خودت راه دیگه میدونی چه بهتر

اره عزیزم داشتم خیلیم سخت بود برام من فقط نظرمو گفتم گلم اگه خودت راه دیگه میدونی چه بهتر

من خودمم اینو می‌دونم این جور حرفا درست ار عقل و منطق میاد ولی قلب و احساس آدم پذیرا نیست شما درست میگی ولی مطمیئنا اون شخص به هم میریزه از بی توجهی و ازار میبینه در صورتی ک زندگیش می‌کنه بروز نمیده

2706