2733
2739
عنوان

به نظرتون این پسر دوسم داره؟ یا نه؟ اگ داره چرا اینطوری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 40 پست
تو متاسفانه تو گذشته گیر کردی  همین الان ببین این آدمی که الان هست ببین

ممنون بابت کمک و وقتی ک گذاشتی❤️

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
عزیزم به نظر من چک کردن گوشی و..‌ خیلی مسخرس  آدم باید دلی تعهد داشته باشه،  به قول خودت ...

گفتنش شایددد اینجا درست نباشه ولی هر سه تامون. م ست بودیم و اون لحظه نمیدونستم واقعا چی دارم میگم و فقط میخاستم حرصمو خالی کنم 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من برگشتم کامل خوندم ...  ببین ... اول اینکه خیلی باهم میگردید 😂 بعضی اوقات آدم دلش میخ ...

مرسیی که وقتتو گذاشتی من بخدا خیلی دوسش دارم خیلی اخه میدونی اون لحظه هر دو م ست بودیم من واقعا نمیدونستم چی دارم میگم و از طرفی پسر عموش با رلش دعواش شد برگشته بود ب رلش گقته بود یکی مصل پسر عموم لاشی باید گیرت بیوفته تا قدر بدونی ببین فلانی چقد لاشیه طرف جونش درمیره واسش شما لیاقت پسر خوبو ندارین

من سر این نتونستم کنترل کنم خودمو فقط خواستم حرصم خالی شه

ممنون بابت کمک و وقتی ک گذاشتی❤️

عزیزم منم مثه تو الان مشکل داریم و مدتیه طول کشیده ادمی که همیشه به فکر خوراکی پریودی و غذا و حتی نوار بهداشتی من بود می‌خرید می‌فرستاد من بیرون نرم الان حتی نماید منو ببینه 

البته گلم من اصلا یک باز هم ب گوشیش دست نزدم آدمی ام ک از این رفتارا خوشم نمیاد

مشکل اونه بع من نمیگه چشه 

ولی خواستم بدونی نقطه ازار من وتو مشترکه جفتمون گذشته رو میبینیم و میگیم اگ دوسم نداشت پس چرا؟؟؟؟ 

پس باید الان دید به خودت بگو این آدم خاطرات من نیست 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2731
مرسیی که وقتتو گذاشتی من بخدا خیلی دوسش دارم خیلی اخه میدونی اون لحظه هر دو م ست بودیم من واقعا نمید ...

اشکال نداره ، فقط حفظ آرامش بدرد این مواقع میخوره . سن اصلا مهم نیست پسرا هیچ وقت بزرگ نمیشن 🥴😂 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
عزیزم منم مثه تو الان مشکل داریم و مدتیه طول کشیده ادمی که همیشه به فکر خوراکی پریودی و غذا و حتی نو ...

الهی بگردم

اره درست میگین:)

میدونم کار اشتباهیه چک کردن گوشی ولی من تو این یک سال کلا دو بار گوشیشو دستم گرفتم دستمم نگرفتم دست خودش نشونم  داد  اونم بعد هر کاتمون بود ک اونم گوشی منو گرفت

اینجام اگ شک نمیکردم بهش هیچ وقت گوشیشو نمیخاستم بده بهم بهم گفت اگ بگی اعتماد ندارم میدم البته گفتم بده باز کرد و گرفت جلوم گفت برم کجا گفتم برو تو تماسات رفت تو تماساش گوسبو داد ب من منم از تماساش اومدم بیرون رفتم تو پیاماش ک گوشیو ازم گرفت گفتم بده هرچیی گفتم من یک ساعت به این گفتم گوشیتو بده نداد گفت اگ بگی اعتماد ندارم میدم گفت تو ب من اعتماد نداری؟ گفتم دارم گفت پس نمیدم اگ بگی ندارم میدم منم میدونستم بگم ندارم بدتر میشه  گفت چرا من گوشی ترو چک نمیکنم چون بهت اعتماد دارم گفتم نخیر چون میدونی من انقد دوست دارم ک حتی ب کسیم فک نمیکنم چ برسه حرف بزنم گفت منم ب جز تو با کسی حرف نمیزنم اخ مگ بیکارم اگ با کسی حزف میزنم پشت سر هم بیام پیش تو  صب تا شب پیش تو باشم کارمو ول کنم یک ساعت بکوبم بیام ترو ببرم بیرون  هروقت زنگ زدی هرجا بودم جوابتو دادم  پیش هزکی بودم حرف زدی مطمئن شدی کجام اخه چرا باید خیانت کنم 

اشکال نداره ، فقط حفظ آرامش بدرد این مواقع میخوره . سن اصلا مهم نیست پسرا هیچ وقت بزرگ نمیشن 🥴😂&nb ...

دقیقا بچه اس بچههه ینی کلا هرکاریم یمکزد دوست داشت مث بچه ها باهاش رفتار کنی همیشه میگف باید حرف حزف من باشه میگف هرچی گفتم باید بگی چشم اگ دوسم داری نمیدونم میگفتم نمیرم خونه میگف قراررر شد من هرچی میگم بگی چشم حالا باید بری خونه بیرون نمون

نمیدونم ی بار گفتم میرم عروسی گفت نرو خندیدم و گفتم باشه فرداش باهاش حرف زدم گفتم میرم عروسی گفت اوکی رفت رفتتت ۳ .۴ ساعت اصن ن ان شد ن زنگ زد هیچی اومدم از عروسی خودم زنگ زدم گفتم کجایی گفت مگ نگفتم نرو عروسی پاشدی رفتی ینی برات مهم نیستم برو هرکاری دلت میخاد بکن

مثل بچه ها رفتار میکنه با این ک من عاشق اینم ک بهم گیر بده وقتی گیر نمیده عصابم خورد میشه میگم حتما حسی بهم نداره ک روم غیرتی نمیشع😂 ولی بعضی وقتام واقعا بیعدالتی میکنه

دقیقا بچه اس بچههه ینی کلا هرکاریم یمکزد دوست داشت مث بچه ها باهاش رفتار کنی همیشه میگف باید حرف حزف ...

خدا کمکت کنه 😂😂😂 حالا من اعصاب این چیزا رو ندارم همون بابام برام کافیه .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2740
خدا کمکت کنه 😂😂😂 حالا من اعصاب این چیزا رو ندارم همون بابام برام کافیه .

خداا حفظش کنه من مامانم روم حامله بوده بابا و داداشم تصادف میکنن فوت میشن ندیدم از اول:(

بمیرم 🥺🖤 

خداااا نکنه