2733
2734
عنوان

از رابطه میترسم👩‍❤️‍👩⛈️

424 بازدید | 7 پست

از تک تک حسایی خوبی که تو رابطمون وجود داره میترسم

حس میکنم به اوج خوشحالی میرسم و این منو میترسونه

هیچ مشکلی تو رابطمون نداریم ولی من از اینکه همه چی خوبه میترسم چون میدونم هرچقدر خوشحال باشم همونقدر اسیب میبینم

من همیشه تنها بودم از اینکه دیگه نیستم میترسم حتی از رابطه ج نسی هم میترسم شدید حس میکنم برام وابستگی شدید میاره دیوونم میکنه

کنترل این افکار از دستم خیلی خارجه نمیتونم اروم باشم

نگین برو پیش مشاوره چون اینقدری پول ندارم و اعتمادم ندارم به مشاورا

فقط میخوام بدونم کسی مثل من هست یا اگه هست چطوری کنار اومده

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم اولای رابطمون میترسیدم چون همه چی دقیقا چیزی بود ک میخواستم

الانم هست

ولی الان حالم خوبه چون مطمئن شدم هیچی تغییر نمیکنه و همه چی همینطوری میمونه، این ماییم ک باید مواظب باشیم همه چی اوکی بمونه و رابطمون طوری نیست ک ب همین سادگی خراب شه

اگه از اول قرار بزارین ک خودتون باشین خیلی خوبه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
کاش یه راه چاره بود....

به خودت انرژی خوب بده

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2738