2733
2734

پام درد میکرد بعد زن داییم گفت برو رو میز نهار خوری بعد داشتم کباب میخوردم با بشقاب این چیزا رفتم سر میز نهار خوری شون داشتم نوشابه مشکی میخوردم دختر داییم اومد پیشم ۷ سالشه بهم گفت نوشابه نخور با کرم سوسک حشره درست شده چینی ها درست کردن وسط غذا بعد من چندشم شد حالم بد شد نتونستم غذا بخورم بعد هی درمورد این حرف میزد منم میخواستم بزنم تو دهنش (ببخشیدا) به جای من بودین به مادرش چی میگفتین واقعا به نظرتون جای این حرفاس راستش بخواین یه بار داشتم با دوستم چت میکردم یهو اومد بالا سرم با اسباب بازیش زد تو سرم درد گرفت واقعا بعد مامانش هیچیییی نگفت حتی عذر خواهی نکرد من فقط بخاطر داییم نزدمش خیلی کارا کرده و اصلا بچشون درست تربيت نکردن که یاد بگیره سر سفره غذا این چیزا رو نگه

به جای من بودین چیکار میکردین چون واقعا حالم بد شد حالت تهوع گرفتم 

درسته بچه هست ولی من برای ایندش نگرانم چون خیلی وقتا بوده حرفایی زده که نباید بچه تو اون سن بدونه البته کاری ندارم بهش خودم ولی من واقعا برای آینده نگرانم 

شما بودین چکار میکردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی اذیتی دوری کن ازشون

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2740

این که سر سفره چیزی گفته بنظر من خیلی بد نبوده و شما بزرگش کردی

ولی اون موقع که با اسباب بازی زده تو سرت مادرش باید ی چیز میگفته

انقدر بدم میاد یه سری از مادرا هیچیییی نمیگن عین ماست میمونن

2706