2733
2734
عنوان

ی صحبتی دارم با مامانای گلی که پسر دارن.

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این رفتار یسری دختراست که باعث میشه مادر پسرا اینجور فکری کنن دقت کنید گفتم یسریا،بنظرم با پیشرفتت با تحصیلاتتون با کمالاتتون میتونید هر مادر پسریو عاشق خودتون کنید خودتون دست کم نگیرید حتی تو دوران نامزدی یا عقد دختره با هر شرایطی پشت خانوادش و خالی میکنه بخاطر ی پسر من خودم بشخصه از همچین دخترایی متنفرم عاشق دخترای باصلابتم نه تنها من بلکه همه 

2731

خب تو که قصد مخ زنی نداری خودتو اذیت نکن. اونایی هم که لخت میان بیرون قصد تحریک کردن مردان رو ندارن. مردهایی هم که زناشونو زندانی میکنند فقط قصد محافظت دارن، باباهایی که سر دخترشونو میبرن فقط غیرت دارن... هرکس کار خودشو یه جور توجیه می‌کنه گلم. بقیه هم از درونش آگاه نیستن و ظاهر رو می‌بینند. طبیعیه. جنگ و دعوا نداره لازمم نیست خفه شون کنی

ببین اینهمه بد دهنیت بنظرم بخاطر اینه واقعنی از طرف خوشت میاد
به عبارتی اگه برات مهم نیستن پس چرا ضعف نشون میدی عزیزم یه لبخند بزن و رد شو

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
2740
عزیزم این رفتار یسری دختراست که باعث میشه مادر پسرا اینجور فکری کنن دقت کنید گفتم یسریا،بنظرم با پیش ...

بابا من اصن بهم گفتن ی لینک بهش بوه دادپ مامانش ی الم شنگه ای راه انداخت که...

اخرم کلی به خودشو پسرش چیز گفتم تا دست از سر من بدبخت برداشتن

یه جوری تایپ کردی و بد و بیراه گفتی که انگار واقعا تیرت به سنگ خورده و ناراحتی الفاظ درست بکار ببر& ...

دوستم گفت لینک گروهو بهش بده

نه سلامی دادم نه هیچی

ی لینک فرستادم

مامانش هی تهمت میزد

خب تو که قصد مخ زنی نداری خودتو اذیت نکن. اونایی هم که لخت میان بیرون قصد تحریک کردن مردان رو ندارن. ...

عزیزم ی لینک دادن میشه مخ زنی؟

من حتی سلامم ندادم به طرف!!!

اصلا تا حالا باهاش حرف نزدم بهم تهمت میزنه!!

سر عکس پروفایلم چیز میگه!!!

ببین اینهمه بد دهنیت بنظرم بخاطر اینه واقعنی از طرف خوشت میاد به عبارتی اگه برات مهم نیستن پس چرا ض ...

من اصلا با طرف حرفم نمیزنم چه برسه خوشم بیاو ازش..

زورم میاو بهم تهمت ناروا میزنن..

2706