2737
2739

من با جزییات میگم.ما کرایه خونه نمیدیم..

گوشت ۵ تومن.برنج ۱ تومن.خرید خوراکی و شوینده  و لبنیات و..  ۳ تومن

میوه ۲ تومن..روغن زیتون ۶۰۰..عسل ۱ تومن..آجیلو تخمه ۲ تومن

رستوران و کافی شاپ ۴ تومن

دارو و مولتی ویتامین هممون ۱ تومن

لباس  ۲ تومن

کلاس زبان دخترم ۱ تومن

اینترنت و قبض ها ۱ تومن

اسباب بازی وسایل برای دخترم ۱ تومن

کلا ۲۵ تومن تقریبا

سه نفریم زنو شوهر و یه بچه ۴ ساله

شما چطور؟؟؟

۱۰تومن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خیلی پرخرجین ۳نفر ادم

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  

بخوام با قسط و اجاره خونه و اینا بگم ماهی ۱۵ م خرج میشه 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

ماماهانه جساب نمیکنیم سالانه حساب میکنیم همین روزامیشینیم درامدمون حساب میکنیم اونموقع پولیم مونده  چک میکنیم  مسخص میشه خرج یکسالمون چقدربوده البته اگروسیله خونه هم بخریم جداحساب میکنیم مثلاnتومن خرج وسیله شده 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706