2733
2734
دوستان من ۹تومن دارم نمیدونم طلا بگیرم یا صبر کنم ارزون بشه دقیق نمیدونم ۷ ۸ماه پیش ربع خریدم ۱۰ونیم ...

من خودم اگر قسمت بشه یکشنبه می خوام بخرم 

من منتظر این نمی مونم که می خواد ارزون بشه یا گرون پول بیاد دستم می خرم 

اما هر کی صلاح کار خودش رو می دونه

یکی دو روز بود داشت از دوباره خرید احساسی بهم غلبه می کرد 

منم امروز پاشدم کمدم رو مرتب کردم 

و این حس خرید احساسی پرید 

عوضش پول هام رو جمع کردم که ایشالا بتونم یک تیکه طلا برای خودم بخرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان عضو شدم فقط به خاطر همین تاپیک مفید یکی از کارایی که من انجام میدم اینه که وقتی میرم خرید پلاس ...

خیلی ممنون که روش های خودتون رو میگید .اینجا همه فقط از پس اندازهاشون میگن .کسی راه پس انداز رو نمیگه .که چیکار کنیم پول کمتر خرج بشه .گاهی معصومه جون میگفتن قبلا

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  
2731
سمت ما  خنمای بی سرپرست مخصوصا اونایی که بچه دارن و بی سرپناهن کمیته امداد و بهزیستی ثبتنام میک ...

پرس و جو که کردیم ولی خب یه شرایطی دارن که ما نداریم مثلا دهک باید تا 3 باشه نهایت ما دهک پنجیم

....💖!
سلام سلام دخترا من شاغلم و دوس دارم با برنامه پول خرن کنم و دوس دارم  بعد سالها جمع کردن یه مد ...

جگر مرغ بسته ای شده نه هزارتومان بخر کباب کنید کیفشون ببر  به جای شهربازی با بچه هات بدمینتون بازی کن تو پارک یا فوتبال نمایش عروسکی هم بدنیست باغ وحش گرونه یه فیلم مستند بذار ببین. پژمان هم تازه شروع شده. 😑🤷😛😭🤣

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.
2738
خیلی ممنون که روش های خودتون رو میگید .اینجا همه فقط از پس اندازهاشون میگن .کسی راه پس انداز رو نمیگ ...

خوب من هر چند وقت یه بار وسایل یا لباسهایی که دیگه استفاده نمی‌کنیم ولی تمیز و نو هستن به خصوص لباسهای بچه ها که کوچیک شدن می‌زارم برای فروش توی سایت کمدا و دیوار

وقتی فروش رفتن با پولش چیزای دیگه که لازم داریم میخرم

نوشتن هزینه ها خیلی کمک می‌کنه من اوایل هر چی میخریدم می‌نوشتم بعد می‌دیدم واقعا خیلی چیزا غیر ضروری بوده 

عزیزم من وقت خوندن ندارم میشه لطفا  وش های مفید  و سایت ها یا محلهای مناسب خرید طلا گرفت ...

برای خرید طلا که معمولا حضوری میرم خرید و کم اجرت میخرم جدیدا از سایت حقانی هم سکه خریدم معتبره

وام هم که بنظرم ویپاد خیلی خوبه یه مدت پول می‌زاریم توی حساب سکه جمع میشه تا 50میلیون وام میدن

از اسنپ پی هم زیاد خرید میکنم 4قسطه پرداخت میکنم اگه محصولات بهداشتی و آرایشی  بخوام یا حتی قرص های مکمل 

یعنی الان سی تومن بزارم ماه دیگه ۲۰ بهم وام میدن؟  البته که اون ۲۰ تومن طلا هم یک ماه دیگه دست ...

نه ده میلیون یه ماهه نمیشه 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببینم میشه بیست تومن از یه نفر یک ماهه قرض کنم 🥲

نگاه اگه یک ماه ۲۰ میلیون بذاری ۶۰۰۰ تا جمع میشه 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
@رکسانا۹۲۲۳   بیا عزیزم خیلی وقت بی خبرم ازت ❤️ @مامان_فرنو_خوشگله   بیا ببینم عز ...

سلام عزیزجان. 

ممنونم از تبریکتووووون.

من اومدم دیدم تاپیک ترکیده خیلی خورد تو ذوقم اومده بودم یه چیزی را تعریف کنم اما تاپیک ترکیده بود 

هرچی فکر میکنم نمیدونم چی بود 🤣🤣🤣

تبریک های بچه های امسالم قشنگ بود اما بچه های که قبلا معلمشون بودم و حالا بعد از گذشت چند سال هنوز تبریک می‌گفتند خیلی جذاب تر بود .

جرات نمیکنم از کادو روز معلم چیزی بگم چون احتمالا برخی افراد فحش بارون میکنند🥲.

یه نکته بگم که یکی از همکاران تو مدرسه دیگه گفت: گفت همسرم یکی از معلم ها که خرید خدمات هستند اومده و یه سرویس طلا بهش کادو داده، و این همکار ناراحت بود .

به نظرم کادو های سنگین اونم تو محیط کار و مدرسه ای که برخی بچه ها وضعیت مالی بدی دارند اصلا درست نیست .

گل و شیرینی خیلی قشنگ تر بود ...💰💰💰

حالا فارغ از بحث اخلاقی ولی ایولا سرویس طلا 🤪

من تصمیم دارم پول و کادو هام را تبدیل به پارسیان کنم به عشق باغم که قراره بخرم در آینده بسیار نزدیک 

البته کادو های من بیشتر معنوی بود و جنبه مادی زیادی نداشت اما خانواده در حد توانشون زحمت کشیده بودند.

یه نکته دیگه لطفا پول برای دسته گل و سبد گل ندهید یا به رز اکتفا کنید.

قبلا که همه چی گرون نبود ، مهم نبود اما حالا...

همون صد و دویست تومن برای طرف بهتره 

تو مدرسه دوستان ، کلی گل مصرف شد . و فردا پلاسیده شد .

حداقل گلدون گل کادو ببرید 🙏🙏

بیایم حداقل این را فرهنگ سازی کنیم 🤣🤣

من که سبد گل ببینم بیشتر ناراحت میشم .

همکار هم سرویسی که. آقا هستند و  یه مدرسه دیگه بودند  نزدیک دو میلیون گل دستشون بود ، چون معاون پرورشی بودند کل مدرسه گل آورده بودند. که اصلا نمی‌خواسته بیاره ، اون همکار براش اورده بود ..

و توی سرویس پلاسیده شد 🌱

البته معلم که انتظاری نداره... اما شما که زحمت میکشید حداقل استفاده بشه .

یه دانش آموز من گفت، خانم چون میدونستم گل معطر دوست دارید 

شب با بابام رفتم باغ و براتون گل محمدی چیدم ... به خدا من اینقدر خوشحال شدم و برای همه تعریف کردم .🌹🌹

دو سه تا دستبند خودشون درست کرده بودند و برام آورده بودند .🥰🥰

من خودم هم یه جعبه بزرگ شیرینی دو نیم کیلویی بردم مدرسه برای دانش آموز های خودم و بقیه ..🍩🍩

✅✅ یه کار دیگه هم کردیم ، پنج دقیقه آخر دیدم وااای چقدر گل توی دفتر هست و این ها تا یکشنبه پلاسیده میشه ، بچه های گل های خوشگل از باغچه و باغشون آورده بودند.

منم معلم ها را مجبور کردم گلبرگ ها را بکنند و بریزند توی پلاستیک و گذاشتم تو یخچال که چهارشنبه که جشن روز دختر داریم روی سر گلدختر ها بریزم 🥰🌹🥰🌹

لبخند بزن که دنیا به لبخند تو زیبا تره 🌺🥰
2706