2733
2734

بگید ببینیم

و اینکه به عنوان عروس از خانواده شوهر چه توقعاتی دارید؟؟

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که بعنوان خواهر شوهر فقط دیدنی دلم میخواد خوشرو باشه و حرف در نیاره تا بحال هم اختلافمون نشده و زیاد نمیبینمش ماهی یا دوماه یه بار‌

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728

من همین که به مامانش نرفته.و احترام میزاره به مامان بابام‌ازش راضیم.مامان بابامم خیلی دوسش دارن.گاهی ازش ناراحت میشم ولی مهم نیست انقد حاد نیست که کش بدم.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2740

خودم تک فرزندم 

والا هیچ توقعی هم از خانواده همسرم ۱۲ساله نداشتم و ندارم همین ک احترام همدیگ تا ب الآن حفظ کردیم اوکی و کافیه برام 

البته بگم از عقد تا ب الآن خیلی سنگین رفت و آمد میکنم دایم برم و اونها هم مرتب بیاند نه اینطور نیست فقط مراسمات مهم و .....

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

زن داداش ندارم نمیدونم کلا دلیلی واسه توقع نمیبینم فقط احترام

از خانواده شوهر انتظار دارم رفتاری داشته باشن که دویت دارن با دخترشون همون رفتار بشه !!

نه که هر ناراحتی دخترشون از خانواده شوهرش داره تلافی اش رو سر من در بیارن

من همین که به مامانش نرفته.و احترام میزاره به مامان بابام‌ازش راضیم.مامان بابامم خیلی دوسش دارن.گاهی ...

ینی چیکار میکنه ک میگی احترام میزاره به مامان بابات؟

من از زن داداشم فقط یک توقع داشتم و دارم و خواهم داشت اینکه این اسکل خان رو نگهداره و خوشبختش کنه اونم این یدونه توقع رو براورده کرده حداقل تا اینجا همین کاملا برام کافیه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
خودم تک فرزندم  والا هیچ توقعی هم از خانواده همسرم ۱۲ساله نداشتم و ندارم همین ک احترام همدیگ ت ...

رفت و امدتون با خانواده شوهر چند وقت یه باره؟فاصلتون چقدره؟؟

رفت و امدتون با خانواده شوهر چند وقت یه باره؟فاصلتون چقدره؟؟

فاصلمپن نزدیک چند دقیقه 

رفت آمد در ماه یکبار اگر وقت کنم اونها دورتر حتی 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
2706