2737
2734
عنوان

با مادر نامزدم چیکارررر کنم ؟؟؟؟

196 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها من ۸ ماهی هست ک نامزدم 

نامزدیمم سنتی بوده 

نامزدمو خیلی دوسش دارم واقعا ادم خوبیه اخلاقش خوبه دوسم داره احترام میزاره و کلا خوبه 

ولی مادرش اصلا حواسش نیس که چ حرفی میزنه 

مثلا اون روز من گفتم ما چون نامزدیم بابام گیر میده ک کجاها بریم

بعد مادر نامزدم در اومد گفت بابات دیگه چه عقب مونده ایه 

من خیلی ناراحت شدم ولی بخاطر نامزدم چیزی نگفتم ولی نامزدم با نگاهش ب مامانش فهموند ک حرفت بد بود 

بعد ک با نامزدم رفتیم که منو برسونه خونه من خیلی بهم ریخته بودم خودش فهمید و کلی عذر خواهی کرد به جای مامانش .

ولی من نمیدونم چیکار کنم با این رفتارای اینا پشیمون میشم از نامزدم سرد میشم همش این فکر که مامانش خوب نیست و بزن نامزدیو بهم میاد سراغم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اون منم اول حرف بعد تفکر 

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

اشتباهات مادرشو به پای نامزدت ننویس بخاطر کارهاش به نامزدت غر نزد فقط و فقط بزن به ب خیالی گاهی می تونی با احترام جواب بی احترامیشو بدی مثلا همون موقع با لبخند می گفتی نه مامان جون عقب افتاده. نیست یکم رو من حساسه 

اینجوری خودش از رفتار بدش خجالت میکشه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2740
اگه نامزدت حواسش بهت هست بی خیال مادرش ازالان زیادباهاش گرم نگیرواگه حرفی زدجواب بده

به نامزدم هم گفتم من ایندفه چیزی ب مامانت نگفتم ولی دفعه بعد قشنگ جواب میدم . ولی خب خود نامزدم بعد ک میره خونه فک کنم با مامانش بحث میکنه سر این حرفش

همش پشیمونم که چرا حداقل ب مادرش اینطوری نگفتم ک حرفت خیلی بد بود و من از حرفت ناراحت شدم 

حداقل اینجوری میفهمید ک یدفه دیگ اینطوری حرف نزنه 

افرادي هستن ك زبونشون اختيارشون نيس

تا ي چي سر ذهنشون مياد سريع بيان ميكنن

با حرفاشون بشدت آزار ميرسونن.

محل زندگيون بعد ازدواج از خانوادش جداس؟

بچه چندمه؟

چقدر از اخلاقيات مادرش در نامزدتون نمود داره؟

توجه داشته باشيد ك همه ما آدمها مجموعه اي از اخلاقيات بد و خوب هستيم

اولويت هايي ك براي زندگي مشترك مهم هستن رو در نظر بگير و به فرعيات و حواشي بي توجه باش

آدم صددرصد كامل نداريم

همينطور ك ما خودمون كامل نيستيم

اشتباهات مادرشو به پای نامزدت ننویس بخاطر کارهاش به نامزدت غر نزد فقط و فقط بزن به ب خیالی گاهی می ت ...

اون لحظه من گفتم خب هر خانواده ای یجوره و رو یچیزی حساسه 

نامزدمم طرف منو گرفت گف باباش حق داره منم اگه خواهرم نامزد کنه بهش گیر میدم 

و حس میکنم مادرش فهمید حرفش بد بود چون من اصن یهو حالت صورتم عوض شد 

ولی میگم چرا جوابشو ندادم حداقل بهش میگفتم حرفت بد بود و این چ طرز صحبت کردنه و من ناراحت شدم

ولی خب چون مادرش با خنده اون حرفو زد گفتم حالا میگ من شوخی کردم

افرادي هستن ك زبونشون اختيارشون نيس تا ي چي سر ذهنشون مياد سريع بيان ميكنن با حرفاشون بشدت آزار مي ...

اوایل ازدواج شاید دوسال اول جدا باشیم ولی بعدش میریم تو ی ساختمون 

بچه دومه نامزدم 

نامزدم خیلی باشعوره انقد حواسش ب حرف زدنش هس کلا احترام میزاره 

از اخلاق مامانش هم لجبازی و غد بودن ب ارث برده 

ولی چون جفتمون لجباز و غدیم باهم کنار میایم یوقتایی اون کوتاه میاد یوقتایی من 

فقط من الان میترسم ک بعدا با خانوادش ب مشکل بخورم میگم تا دیر نشده بزنم بهم نمیدونم چیکار کنم واقعا