2737
2739

استارتر زیاد فیلم ... 

صفحه 20 به بعد در مورد اینکه همسر خیالیش البته، و جاری یه خیالی ترش ...

لا اقل داستان مینویسید، پخته تر داستان سرایی کنید

اوکی مرسی که گفتی

برین بچه ها ...تعطیله

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من عنوانشو که دیدم اصلن نرفتم فهمیدم سرکاری و دروغ 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

درسته یا کاربرآقا هستن اومدن هیز بازی

یا یه مشت بچه دبیرستانی که به جای درس خوندن میآن رویاپردازی میکنن

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2740
خیلی ضایع بود منم تا قسمت اخرشو نگفت کلی براش ناراحت شدم و حرص خوردم بعد سر صحنه اخر دیدم بابا این م ...

کاملا مشخصه یه بچه نشسته داره تایپ میکنه

دیالوگهاش مشخصه اصلا بین سه تا آدم بالغ نیست این حرفها

کاملا مشخصه یه بچه نشسته داره تایپ میکنه دیالوگهاش مشخصه اصلا بین سه تا آدم بالغ نیست این حرفها

کدومو میگی شما؟

همون که صبح می گفت جاریم لخت میگرده جلوی شوهرم؟

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
من در عجبم از اینایی که براش کامنت راهکار یا همدردی گذاشتند

همیشه وقتی میخواین ببینید راست میگه یا نه باید تمام تلپیکای قبل طرف رو چک کنن ببین ایا تو تمام تاپیکاش حرفاش یکیه یا صد و نقیضه مثلا دیشب یکی چک کردم تو یه تاپیک نوشته بود چهل سالشه تو تاپیک بعدیش بین کامنتا گفته بود ۳۵بالاخره یجا سوتی میدن  اابته اگر تایمت ازاد باشه

2706