2737
2734

ما بنده ها چقدر عجولیم🥰

و‌چقدر الکی نگران....

غافل ازینکه یه بزرگی بالا سرمونه🌊

و پشتیبان همه غم هامون :)

اون میبینه.....این بهترین جمله است :))))

خدا قربونش برم جباره و بسیار جبران کننده😍🥰

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

بارداره وای مبارکه 😍

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ حس خوبی🥲❤

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)
2728
بارداره وای مبارکه 😍

۶ روز بعدش بی بی چک زده باردار بوده😍

اون موقع که اینا رو مینوشته...نمیدونسته بارداره!!😍

ولی الکی جوشش رو میزده

غافل ازینکه حامله بوده😉

چقدر برام جالب بود...ماها چقدر ازین نگرانیا و غصه های بیخودی داشتیم که اصلا اونجور ک نگران بودیم نشده🥰🥰🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

سلام

یه دکتر درست و حسابی پیدا کن علت پارگی کیسه آب رو بفهمه و بعدش اقدام کن برای بارداری

ممکنه عفونت مخفی زمان بارداری داشته باشی

یا مثلا رحم دوقلو یا سپتوم رحمی

نوع زایمانت مشخص میکنه مشکل از دهانه رحم و نارسایی سرویکس هست یا نه.اینکه خودبه خود دردت شروع شد یا با قرص . و اینکه چند ساعت درد کشیدی تا به دنیا بیاد

یه وقتایی هم جنین ضعیفه و بدن دستور زایمان میده و کیسه آب پاره میشه.بچه ی من بدون ایست قلبی ۸ روز توی دستگاه بود.پس مشکل از جنین نبود

دردم هم با دارو بعد از چند روز که تصمیم به ختم بارداری گرفته شد شروع شد.چندین ساعت هم درد طولانی کشیدم.پس مشکل سرویکس هم نداشتم

توی سونوگرافی هم اثری از سپتوم یا رحم دوقلو و ... نبود

ولی حدود سه هفته قبل از پارگی کیسه ، ترشح با حجم خیلی زیاد و غلظت خیلی زیاد و رنگ خردلی دیدم.روزای دیگه هم ترشح خیلی غلیظ و سفت داشتم.من عفونت مخفی زمان بارداری داشتم که کیسه رو پاره کرده بود.هفته ۲۴ . بارداری بعدی آزیترومایسین خوردم نزدیک هفته ۲۴.چند هفته قبل و بعدش

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2738
سلام یه دکتر درست و حسابی پیدا کن علت پارگی کیسه آب رو بفهمه و بعدش اقدام کن برای بارداری ممکنه عف ...

عزیزم ممنون از اطلاعات کاملت..خدا خیرت بده بابت وقتی ک گزاشتی🥰😘

آبریزش داشتم یه روز....رفتم بیمارستان معاینه داخلی کرد

۵ ساعت بعدش تو زایشگاه کیسه آبم پاره شده

حدود ۱۵ ساعت بعد پاره شدن کیسه آب،زایمان کردم

ولی دیگه بچم مرده بود😭

وحشتناک ترین روز یک مادر باردار😭

خدا برای هیچکسسسسس نیاره خاهرجان

شش ماهه بود و یه پسر بزررررگ و کامل😪

دلم براش کباب شد...اون سااااالم سالم

ولی بخاطر من و بدن من نموند تو دنیا😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام یه دکتر درست و حسابی پیدا کن علت پارگی کیسه آب رو بفهمه و بعدش اقدام کن برای بارداری ممکنه عف ...

مادرم رحم ۲ شاخه داشته

رحم ۲زشاخ ، ارثی هم میتونه باشه؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مال منم مشکل از جنین نبود

۲۴ ساعت تو زایشگاه بستری شدم که ۱۳ ساعت اولش هم ضربان قلب بچه میرد و هم تکون میخورد و طفلی از کمبود آب دور جنین ، لگد میزد و آخرم پسرم سالم سالم داخل شکمم خفه شد و فوت کرد😪

منم هییییییچ دردی نداشتم که رفتم زایشگاه...وقتی آبریزشم و دیدن گفتن کیسه آب اومده پایین و داری زایمان میکنی!

تعجب کرده بودم که مگه زایمان انننننقد راحته!

آخه من هیییییچی درد نداشتم

معاینه داخلی که کرد ۵ ساعت بعد کیسه آبم پاره شد و ۱۳ ساعت بعد بستری شدنم...تااااااازه دردام شروع شد

بعد ۹ ساعت درد کشیدن و آخراش دردای وحشتناک

ساعت ۱۰.۵ شب زایمان کردم...ولی بچه دیگه مرده بود

و چندساعت بود که نفس نداشت....

تا ۸ ساعت بعد ترکیدن کیسه آبم دوون آورد بچه ی طفلی

آخر سر از کمبود آب خفه شد💔💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من از کجا بفهمم رحمم دوقلو یا سپتوم و مشکل داره یا نه

چه سونوگرافی معلوم میکنه؟

سونوگرافی بعد زایمان که میبینن جفت و بقایا مونده یا نه...برای کورتاژ....تو اون سونوگرافی معلوم میکنه اینارو؟

شما بارداری بعدیت چجوری بود...ی ذره برام مگی

نگرانم😔

بارداری تون پرخطر و استراحت مطلق و...نبود؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دلیل عفونت مخفی رو از کجا فهمیدی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706