2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تاپیک دروغ که تابلوئن 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

دقیقا

من بعصی کاربرارو چند ساله دنبال میکنم کاربریشون که میترکه بازم پیداشون نیکنم قشنگ معلومه بعضی چیزا رو دروغ میگن و بعضی چیزا رو که دروغم نمیگن ولی واضح مشکل روانی دارن و واقعا تصمیم نمیتونن بگیرن 

2740
همین قضیه جاری  .. خیلی واضح دروغه

نخوندم عجب مجازی دیگه متاسفانه

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
همین قضیه جاری  .. خیلی واضح دروغه

منم همین حسو دارم

اکثر تاپیکایی ک تو این سبک زده میشه یه روند و داستان شبیه به هم داره. 

جاری سلیطه هس من بی زبون

شوهر به من گوش نمیده به اون گوش میده

برادرشوهر نیس اکثرا اگرم باشه یوبسه

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
اکثر پربازدید ها دروغه 

یکبار بک کاربر معروف تاپیک زد که همین الان عکس دوست دختره شوهرمو پیدا کردم ...عکس یک مادر ودختری رو گذاشت و یک عالم داد و فغان گرد ...همه گفتن برو دم در خونشون ..گفت نه دارم براش ....خلاصه گفت الان چند ماهی هست فهرم خونه بابام ....فرداش توی یع تامیکی گفتن تو چه حالی هستین عکس بدین عکس داد و گفت بچه رو پامه ببینین عکس تی وی روی دیوار خوبه یا کجه دیشب شوهرم زده به دیوار .....همه گفتن برگشتی گفت اره ماشین رو زد بع نامم ....اخه بع این سرعت فقط یک روز طول کشید اخه🙄توی تمام تاپیکهاش عکس خودش و شوهرشو میزاشت و نفرین میگرد نمی ترسن هکس هم میدن😅😅😅

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
یکبار بک کاربر معروف تاپیک زد که همین الان عکس دوست دختره شوهرمو پیدا کردم ...عکس یک مادر ودختری رو ...

همون ک می‌گفت با دختر همسایه دوست بوده و مادره و دختره تو ماشین شوهرش بودن و صدای خندهاشون میومد و...؟

همون ک می‌گفت با دختر همسایه دوست بوده و مادره و دختره تو ماشین شوهرش بودن و صدای خندهاشون میومد و.. ...

دختر همسایع درسته ....صدای خنده ماشین واسه اون تامیک نبود 

2706