2733
2739

کارایی که من واسه صرفه جویی میکنم 

1. هرچیزی رو تو فصلش میگیرم و تو همون فصل که ارزون هست بسته بندی میکنم یا رب و ترشی و شور میکنم، مثلا پاییز رب انار و رب گوجه درست میکنم پوره گوجه میزارم فریزر و تابستون ابلیمو و ابغوره میگیرم، الان فصل توت فرنگی هست اخراش که ارزون تر شد مربای توت فرنگی درست میکنم که عاشقشیم،باقالی فریز میکنم و.. 

۲.بعضی خورشت ها مثل قرمه و قیمه رو یکبار درست میکنم واسه دو وعدمون و نصفش رو فریز میکنم واسه هفته ی دیگه اینجوری هفته ی دیگه یکی دو روزش نهار نمیپزم هم به کارای عقب موندم میرسم هم تو وقت و گاز و.. صرفه جویی میشه

۳.میرم عمده از بنکداران خرید میکنم واسه چندین ماهمون خیلی به صرفه هست مثلا یه کارتن دستمال کاغذی 10 عددی رو خریدیم 80 درصورتی که تکش میخریدیم 35

3. بعضی لباسامون که خیلی گرون شدن و بیرونی هستن و شلوار جین و بیرونی ها سه چهار بار اولی رو با دست میشورمشون چون تجربه داشتم با لباسشوییی خیلی زود رنگشون رفته و کهنه شدن 

به جای جرمگیر های قوی و مضر از مخلوط اب جوشونده یخ شده و سرکه و پودر لباسشویی واسه سینک و ظروفی که لک دارن و روشویی و اینه ها استفاده میکنم خیلیی تمیز میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم  چقدر عالی ک سالم خواری دارین منم خیلی تلاش می‌کنم ک تغذیه ام درست و سالم باشه من ه ...

عزیزم کم کم بخر به اندازه خورد و خوراک مثلا سه روزتون 

و اینکه نشسته بزار تو پارچه  سالم میمونه 

بشوری معمولا زودتر خراب میشه

این فصل چه شربت ها و مرباهایی درست کردین 

شوهرم به  سوپر مارکت کوچیک  داره و هر چند وقت یه بار خاکه قند های اضافه که از قندهای کیلویی موندن میاره خونه  چند کیلو میشه هر دفعه .منم الک میکنم و الک شده ها رو برای درست کردن کیک برمی‌داریم و بقیه رو می جوشونم و شربت غلیظ درست میکنم و میزارم یخچال بعد مثلا خاکشیر یا تخم شربتی یا آبلیمو اضافه میکنم با گلاب 

فعلا که توت فرنگی گرونه ارزون شد مربا و شربتش رو درست میکنم 

مربای به هم زیاد درست میکنم

2740
عزیزم کم کم بخر به اندازه خورد و خوراک مثلا سه روزتون  و اینکه نشسته بزار تو پارچه  سالم ...

۱ کیلو بیشتر نمیگیرم گلم  تمیز پاک میکنمشون ولی نمیشورم بعد میزارم داخل پارچه نخی تو یخچال ولی دو روز بعد زرد و چروک میشن و گاهی خراب ..ولی این دوستمون گفتن سبزی رو یه هفته نگه میدارن بدون خرابی

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
بچه ها تاپیک رفته توی داغ ترین های دو روز  خودتون دیگه مدیریت کنید اگر کسی ندونسته چیزی گفت جو ...

دقیقا گلم 

چه لزومی داره با اونایی ک مخالفن بحث کنیم اگ جوابشون رو ندیم مشکلی پیش نمیاد برامون

دوستان گلم لطفا اگ کسی حرفی زد ک با مزاجمون سازگار نبود بخاطر پابرجا بودن تاپیک اصلا جوابشون رو ندیم

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
سلام رویا جون ممنونم ازت😘 بله درست تگ کردی این هفته ای که طی شد هفته یازدهم با مبلغ ۱۱۰ هزار ت ...

عزیزم این هفته صد بود هفته اینده صدو ده و هفته بعد صدو بیست 

ی چک کنید من چن بارم نوشتم برا بقیه دوستانببینید چهار هفته ماه اول 100تومتن

چهار هفته ماه دوم260تومن 

چهار هفته ماه سوم 420تومن 

ب این ترتیب این هفته صد تومن بود هفته اینده صد و ده و هفته اخر صدو بیست

۱ کیلو بیشتر نمیگیرم گلم  تمیز پاک میکنمشون ولی نمیشورم بعد میزارم داخل پارچه نخی تو یخچال ولی ...

بستکی به نوعی سبزی ها شهرتون هم داره 

مثلا من از سر زمین میگیرم تا سه هفته هم میمونه برام 

ولی مال مغازه خیلی زودتر خراب میشه

دوستان من تازه اومدم 

الان چجوری پس انداز میکنید ؟! برنامه اش چجوریه ؟! 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
2706